REKLAMA

Konsultacje społeczne z organizacjami pozarządowymi

REKLAMA

W środę w Centrum ds. Organizacji Pozarządowych w Płocku przy ul. Misjonarskiej odbędzie się spotkanie w ramach konsultacji społecznych nt. programu współpracy Płocka z organizacjami pozarządowymi na rok 2014.

Program współpracy to dokument, który określa m.in. zasady, priorytety oraz formy finansowania organizacji pozarządowych przez miasto. W konsultacjach zostanie wykorzystana formuła Laboratorium Animacji Społecznej, która daje przestrzeń do dialogu przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz instytucji, takich jak Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Miejski Urząd Pracy czy Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki.

Uczestnicy Laboratorium mają możliwość wymiany doświadczeń, refleksji, bezpośredniej rozmowy, uczenia się nawzajem społecznie odpowiedzialnego podejścia, diagnozy, wspólnego wypracowania rozwiązań w wymiarze lokalnym. To również zwiększenie motywacji do działań, które wpłyną na rozwój instytucji i miasta.Kwestie, poruszone podczas Laboratorium będą miały swoją kontynuację i będą mogły być realizowane w przyszłych latach. Spotkanie odbędzie się 22 maja o godz. 10 w Centrum ds. Organizacji Pozarządowych w Płocku przy ul. Misjonarskiej 22.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU