Konsultacje społeczne z organizacjami pozarządowymi

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W środę w Centrum ds. Organizacji Pozarządowych w Płocku przy ul. Misjonarskiej odbędzie się spotkanie w ramach konsultacji społecznych nt. programu współpracy Płocka z organizacjami pozarządowymi na rok 2014.

Program współpracy to dokument, który określa m.in. zasady, priorytety oraz formy finansowania organizacji pozarządowych przez miasto. W konsultacjach zostanie wykorzystana formuła Laboratorium Animacji Społecznej, która daje przestrzeń do dialogu przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz instytucji, takich jak Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Miejski Urząd Pracy czy Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki.

Uczestnicy Laboratorium mają możliwość wymiany doświadczeń, refleksji, bezpośredniej rozmowy, uczenia się nawzajem społecznie odpowiedzialnego podejścia, diagnozy, wspólnego wypracowania rozwiązań w wymiarze lokalnym. To również zwiększenie motywacji do działań, które wpłyną na rozwój instytucji i miasta.

Kwestie, poruszone podczas Laboratorium będą miały swoją kontynuację i będą mogły być realizowane w przyszłych latach. Spotkanie odbędzie się 22 maja o godz. 10 w Centrum ds. Organizacji Pozarządowych w Płocku przy ul. Misjonarskiej 22.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji