Konkurs – wygraj zaproszenie na walentynkową kolację

REKLAMA

Chcesz spędzić ze swoją ukochaną, bądź ukochanym romantyczny wieczór w Walentynki? Weź udział w naszym konkursie. Do wygrania zaproszenie na kolację w Zajeździe „Mazowsze” koło Płocka.

Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na miłe spędzenie Walentynek z ukochaną osobą, mamy dla Was zaproszenie o wartości 50 zł na kolację dla dwóch osób w Zajeździe „Mazowsze” w Słupnie koło Płocka. Zwycięzcy w naszym konkursie będą mieli okazję spędzić wyjątkowy wieczór w nastrojowym klimacie przy blasku świec i muzyce granej na żywo. Goście powitani zostaną lampką wina, a po kolacji uraczeni słodką niespodzianką.

PowiązaneTematy

Aby wziąć udział w konkursie, należy:

napisać w komentarzu życzenia dla swojej ukochanej lub ukochanego,
podać swój adres e-mail (w odpowiednim polu przy dodawaniu komentarza).

Nagrody otrzymają internauci, którzy przedstawią najciekawsze, najoryginalniejsze (wg redakcji) odpowiedzi w komentarzu.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 13 lutego 2013 roku do północy. W czwartek rano poinformujemy zwycięzcę konkursu drogą mailową.

Zajazd „Mazowsze” mieści się w Słupnie przy ul. Miszewskiej 8 (około 10 km od Płocka). Więcej informacji oraz możliwość rezerwacji pokojów na stronie www.zajazdmazowsze.pl.