Konkurs – wygraj bilety na występ kabaretu Hrabi

REKLAMA

W sobotę, 16 lutego w auli płockiej Szkoły Muzycznej wystąpi kabaret Hrabi ze swoim programem „Co jest śmieszne”. Mamy dla Was dwa, dwuosobowe zaproszenia na ten występ.

Kabaretu Hrabi chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, ponieważ jego członkowie są rozpoznawalni wśród starszej, jak i tej młodszej widowni. Zespół stanowią: Łukasz Pietsch (pianista), Tomasz Majcher oraz dwoje aktorów byłego kabaretu Potem, działającego w latach 80. i 90. (Dariusz Kamys i Joanna Kołaczkowska), którzy znani są także z improwizowanego serialu telewizyjnego „Spadkobiercy”.

PowiązaneTematy

16 lutego o godz. 18 w auli Szkoły Muzycznej, Hrabi zaprezentuje swój program pt. „Co jest śmieszne”, który – według twórców – jest odpowiedzią na to co i w jakich sytuacjach nas bawi. Kabaret ten charakteryzuje się starannie przygotowanymi tekstami, ale też umiejętnością improwizacji, co sprawia, że znajduje się w czołówce najpopularniejszych grup kabaretowych w Polsce.

Bilety można jeszcze kupić w Płockim Ośrodku Kultury i Sztuki, przy ul. Tumskiej oraz na stronie www.biletynakabarety.pl w cenie 50 zł. Trzeba się jednak spieszyć, ponieważ prawie wszystkie zostały już wyprzedane.

Mamy dla Was dwa, dwuosobowe zaproszenia na ten występ. Aby wziąć udział w konkursie, należy:
– w komentarzu uzasadnić w dowcipny sposób, dlaczego akurat do Ciebie ma trafić podwójna wejściówka na przedstawienie kabaretu Hrabi?
podać swój adres e-mail (w odpowiednim polu, przy dodawaniu komentarza).

Nagrody otrzymają internauci, którzy przedstawią najciekawsze, najoryginalniejsze (wg redakcji) odpowiedzi w komentarzu.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 13 lutego 2013 roku do godz. 20. Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową o szczegółach odbioru biletów.

KONKURS ZAKOŃCZONY

Na występ kabaretu Hrabi wybiorą się użytkownicy o nickach: Alan i Jorszu. Gratulujemy!