REKLAMA

[konkurs] Świąteczna strefa imprez

REKLAMA

Co zrobić, kiedy obfite świąteczne posiłki zaczną utrudniać nam poruszanie się? Najlepiej… potańczyć.

Po kolacji wigilijnej, świątecznym śniadaniu, obiedzie i jedzeniowym maratonie po rodzinie i znajomych, Klub Strefa 2010 w Płocku przygotował alternatywę, która pozwoli rozruszać się i spalić nadmiar kalorii.

PowiązaneTematy

Jak skutecznie i pięknie tańczyć zaprezentuje pierwszego dnia świąt Grupa Show Time, o której pisaliśmy m.in. w artykule „Zatańcz ze mną…”. Obserwując dotyczasowe występy tej szkoły tańca, możemy spodziewać się wyjątkowego tanecznego show.

O dobrą atmosferę i rytm zadbają znani już dobrze strefowiczom:

  • Dj Jamajka
  • Dj Chemical Ghost
  • Dj Jimi.

Drugiego dnia świąt w Strefie zagości nietypowa DJ-ka z… Wąsami.

Tradycyjnie, dojechać na imprezy można bezpłatnym Strefobusem:

  • 21 – Plac Teatralny
  • 3.30 – powrót do Centrum.

Jeśli nie macie jeszcze planów świątecznych, możecie go spędzić również w Klubie Strafa 2010, gdzie znajdziecie szwedzki stół, świetnych DJ-ów oraz gratisowy szampan.

Uwaga konkurs!
Specjalnie dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenie na bal sylwestrowy w Klubie Strefa 2010!

Aby je otrzymać, należy w trakcie najbliższych imprez świątecznych w Strefie zrobić zdjęcie naszemu fotografowi (będzie ubrany w koszulkę PlockCafe.pl). Gdy tylko zauważycie charakterystyczną postać z aparatem w ręku, chwyćcie za komórki i zróbcie mu zdjęcie.

Każdy portret naszego fotografa weźmie udział w głosowaniu na najfajniejsze zdjęcie. Zwycięzca otrzyma podwójną wejściówkę na zabawę sylwestrową.

Zdjęcia można przesyłać do 28 grudnia do północy na adres: plockcafe@gmail.com. Głosowanie przez polubienie odbędzie się 29 grudnia, a 30 grudnia poinformujemy zwycięzcę o wygranej.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!