REKLAMA

Konkurs dla filmowców-amatorów

REKLAMA

Samorząd województwa mazowieckiego i Warszawska Szkoła Filmowa ogłaszają konkurs multimedialny pod nazwą „Od juniora do seniora”. Chcecie wziąć udział? Spieszcie się, termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 maja. 

Konkurs skierowany jest do filmowców-amatorów – uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu Mazowsza. Wystarczy napisać ciekawy scenariusz, a następnie stworzyć na jego podstawie teledysk, animację bądź jakąkolwiek inną krótką formę filmową. Oceniane będą pomysłowość oraz efekt końcowy. Inspiracją do stworzenia filmu powinny być pasje, życiorysy lub niezwykłe zdarzenia z życia seniorów.

– Na zwycięzców czekają naprawdę atrakcyjne nagrody. Poza nagrodami rzeczowymi, planujemy zorganizować z profesjonalistami z Warszawskiej Szkoły Filmowej cykl warsztatów, tak żeby nagrodzeni mogli skonfrontować swoją wiedzę z osobami, które na co dzień zajmują się sztuką filmową na wysokim poziomie – mówi Paweł Cukrowski, dyrektor departamentu Kultury, Promocji i Turystyki.Na zgłoszenie do konkursu młodzież ma dwa tygodnie – od 1 do 15 maja br. Kartę zgłoszeniową należy dostarczyć osobiście lub przesłać drogą pocztową na adres Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU