Kończy się budowa drugiego Netto w Płocku. Szukają ludzi do pracy

REKLAMA

Nowy market powstaje przy ul. Gwardii Ludowej, tuż obok stacji Statoil. Pracę w Netto będzie mogło dostać co najmniej 12 osób. Trwa już rekrutacja pracowników, otwarcie na początku lipca.

Przed drugim marketem Netto w Płocku powstał parking na 50 miejsc. W sklepie znajdą się także trzy stoiska poddzierżawców. – Otwarcie planujemy na początku lipca, wszystkich szczegółów mieszkańcy dowiedzą się z naszej ulotki, którą dostarczymy do skrzynek pocztowych – powiedziała Mariola Skolimowska, menadżer ds. komunikacji w Netto.

PowiązaneTematy

Zatrudnionych zostanie tam 12 osób do obsługi klientów. Już teraz poszukiwane są osoby na stanowisko  sprzedawcy, które będą odpowiedzialne m.in. za obsługę klienta, wydawanie towarów i porządek. Pracodawca oferuje konkurencyjną pensję i premie za wyniki, wzrosty wynagrodzenia i stabilną pracę na pełen lub pół etatu. Aplikować na to stanowisko można tutaj.

Obecnie w kraju Netto ma już 282 sklepy. Nie wiadomo, którym sklepem będzie ten w Płocku, ponieważ możliwe, że zanim zostanie otwarty, to oddane do użytku zostaną inne markety.