REKLAMA

Kończą się wolne miejsca na treningi siatkarskie z Marcinem Możdżonkiem

REKLAMA

Liczba wolnych miejsc na tegoroczne „Treningi Siatkarskie z Marcinem Możdżonkiem” topnieje w zastraszającym tempie. Rekrutacja na zajęcia w Gdańsku już się zakończyła, lecz zapisy w Płocku jeszcze trwają. 

Marcin Możdżonek po zakończonych niedawno rozgrywkach Ligi Światowej opracowuje plan zajęć tegorocznej edycji treningów dla dzieci. Czasu pozostało niewiele, bo zaledwie 9 dni, dlatego też kapitan siatkarskiej reprezentacji nie marnuje ani chwili.

PowiązaneTematy

Zarówno dzieci, jak i kibice, którzy przyjdą podziwiać środkowego kadry w nowej roli, na brak atrakcji nie będą mogli narzekać. Marcin Możdżonek zatroszczy się o to, aby nikt z obecnych w halach w Ostródzie, Warszawie, Płocku i Gdańsku się nie nudził. Dzieci, oprócz czysto sportowych zajęć, będą mogły zadawać pytania i porozmawiać ze swoim trenerem. Znajdzie się również czas na rozdawanie autografów i pozowanie do zdjęć.

Jest to ostatni moment, aby zapisać swoje dziecko na „Treningi Siatkarskie z Marcinem Możdżonkiem”. Wystarczy wejść na stronę www.fundacja-caf.pl/zapisy. Znajduje się tam prosty do wypełnienia formularz. Kapitan naszej kadry zagości w płockiej Orlen Arenie 27 lipca.