Piątek 9 grudnia – tę datę wszyscy miłośnicy Klubu Wisła Płock zaznaczyli w kalendarzu na czerwono. Właśnie na ten dzień zaplanowany jest koncert charytatywny, którego celem jest zakup protezy dla Przemka.
Tegoroczna, trzecia już akcja Stowarzyszenia Sympatyków Klubu Wisła Płock składać się będzie z licytacji cennych gadżetów, turnieju kibiców oraz charytatywnego koncertu hip-hopowego, który odbędzie się już w piątek, 9 grudnia.
Cel zbiórki w tym roku to zakup nowoczesnej protezy dla Przemka, który stracił nogę w wyniku nieszczęśliwego wypadku samochodowego.
Na koncercie w Klubie Strefa 2010 zagrają:
- FIRMA
- DJ 600 V
- ENKATE/JDK
- Nielegalni
- Walles/Gronek.
Imprezę poprowadzi Poomba (beatbox), zobaczymy również taniec b-boyów z Minds Of Floor. Początek o godz. 20. Do Strefy można dojechać specjalnie na tę okazję podstawionym autobusem KM (odjazd o 20 spod teatru, powrót ok. 2).
Bilety w przedsprzedaży, w cenie 25 zł można nabywać do jutra:
- w monopoliku Wisienka – ul. Wyszogrodzka (24h na dobę)
- w pubie Zachęta
W dniu koncertu bilety będą kosztowały 35 zł.
UWAGA! Wśród posiadaczy biletów rozlosowane będą w trakcie koncertu atrakcyjne nagrody.
Możliwe jest również włączenie się w akcję poprzez wpłaty na konto Stowarzyszenia Sympatyków Klubu Wisła Płock (nr konta w ING BŚ 93 1050 1966 1000 0022 8451 1330 koniecznie z tytułem: Płoccy Kibice Pomagają – akcja charytatywna 2011).

















![Niezbędna pomoc – dostępna w teatrze [RECENZJA]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/01/fot._Waldemar_Lawendowski_9237-360x180.jpg)







![Fakty na tapecie – Młodzież w mediach! [FILM, FOTO]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2025/12/FaktyNaTapecie-68-360x180.jpg)
























![Szymon Stachowiak: „Mamy patologię na rynku mieszkaniowym” [PODCAST]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2025/11/szymon_stachowiak-360x180.jpg)
![Marek Tucholski: Płock wyludnia się najszybciej! [PODCAST]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2025/11/marek_tucholski-360x180.jpg)


![Tomasz Kominek o maratonie, samorządzie i codziennej walce z hejtem [PODCAST]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2025/11/tk-360x180.jpg)


