Koncert dla Julki

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Dla nieuleczalnie chorej Julii Pietrzak 28 września o godzinie 17 odbędzie się koncert w płockim amfiteatrze. Wystąpią Don Vasyl, Vox Juventutis – chór PWSZ, quartet wokalny Positive Vibrations oraz Zespół Pieśni i Tańca Wisła, zobaczymy też pokaz mody firmy „Souffle”.

O chorobie Julki Pietrzak pisaliśmy już przy okazji akcji płockiego wolontariatu. Julka ma 10-lat i od urodzenia zmaga się z bardzo rzadką, ciężką i nieuleczalną chorobą genetyczną, tzw. rybią łuskę pęcherzową, która polega na nadmiernym i nieprawidłowym rogowaceniu naskórka. Odpowiednia pielęgnacja i leczenie mogą złagodzić objawy choroby, jednak trzeba terapię stosować do końca życia.

W Centrum Informacji Turystycznej (Stary Rynek 8) można zakupić cegiełkę na rzecz Julki (koszt to 20 zł), która uprawnia do wstępu na koncert. Dochód ze sprzedaży cegiełek będzie przeznaczony na dalsze leczenie dziewczynki. W organizacji koncertu małej Julii i jej mamie nieodpłatnie pomagają płockie firmy i instytucje: Drukarnia Mediakolor (poligrafia), OPTiS (scenotechnika), firma Souffle (pokaz mody) oraz Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki (amfiteatr, sprzedaż cegiełek). Za część artystyczną odpowiadają: Zespół Pieśni i Tańca WISŁA, VOX JUVENTUTIS – chór Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku oraz quartet wokalny POSITIVE VIBRATIONS.

Za organizacje zbiórki publicznej odpowiedzialny jest Komitet do przeprowadzenia zbiórki publicznej z siedzibą w Płocku przy ul. Tumskiej 9. Więcej o Julce i jej zmaganiach można przeczytać na stronie: pomagamyjulce.pl.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji