Widowiskiem „Kolory nadziei” ze scenariuszem Barbary Szafraniec rozpoczął się benefis Ryszarda Wolbacha. Wokalista, kompozytor, autor tekstów, płocki muzyk, znany z zespołu Harlem, obchodził czterdziestolecie pracy artystycznej, na które zaprosił swoich wiernych fanów do płockiego teatru dramatycznego. Nie zawiedli. Przybyli licznie i świętowali z idolem.

Zbierających się gości, już w foyer, wprowadzały w nastrój „żywe figury” w wykonaniu aktorów teatru POKiS Mariusza Pogonowskiego.

Fot. Magda Grodecka

Fot. Magda Grodecka

W pierwszej części benefisu publiczność została wprowadzona w wewnętrzny świat bohatera taneczno- muzycznego spektaklu. Na koniec widowiska dała się optymistycznie przekonać, że to, co najlepsze w życiu, może się dopiero wydarzyć. Feeria barw, kwiaty, taniec i zabawa piłkami rzucanymi w kierunku widowni, zapewniły zebranym dobry nastrój do końca wieczoru.

Druga część spotkania z Wolbachem i jego gośćmi była prawdziwym rarytasem dla osób stęsknionych za Harlemem w starym składzie. Publiczność z entuzjazmem wysłuchała także koncertów zaproszonych gości: Czerwonego Tulipana, Piotra Bukartyka czy „starego dobrego” Babsztyla.

Pierwsza czterdziestka Ryszarda Wolbacha za nami. Czekamy na kolejną!

mag

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji