REKLAMA

Kolizja w centrum. Senior staranował trzy auta

REKLAMA

Do poważnej stłuczki doszło na Al. Jachowicza. Na jednym z parkingów kierowca rozbił swoje auto i… trzy stojące nieopodal.

Zdarzenie miało miejsce ok. godz. 10.30. Mieszkaniec powiatu płockiego, 83-letni mężczyzna, wjechał swoim samochodem w płotek i trzy inne auta.

– Policjanci ustalili, że kierujący samochodem marki volvo mężczyzna, wykonując manewr cofania, uderzył w ogrodzenie, a następnie, z nieznanych przyczyn, ruszył do przodu uszkadzając trzy inne pojazdy – powiedziała Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. – Kierowca nie wie, w jaki sposób doszło do kolizji – usłyszeliśmy.83-latek uszkodził swoje auto oraz osobową skodę, mercedesa i citroena. Nikt nie ucierpiał. Sprawca był trzeźwy.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 12

 1. 40 latek says:

  Najbardziej boję się kierowców 18-35 lat którzy jeżdzą bez mózgów, bo albo natura nie dała im mózgów albo je zniszczyli dopalaczami i innymi używkami. Debilna swołocz na drogach

 2. co sie stalo says:

  I dlatego zrobimy tam szlaban wjazdowy.

 3. kobieta z Taxi says:

  dokładnie Jachowicza 21 za pocztą parking

 4. APOLITYCZNY says:

  Jak widzę powyżej te wpisy to aż szkoda. Nic tylko pogratulować Panu 83 lata i takiej sprawności piękny wiek. A że Volvo w automacie to i każdemu może się zdarzyć pomyłka w nerwach delikatna pomyłka zamiast N R po prostu usłyszał huk bo pojazd nie jest mały nie widział po czym przejechał albo po kim. to tylko kawałki blach się naprawi.
  Te Wasze wpisy to zazdrość bo po 60-ce sami schowacie do szuflady prawka, a tu proszę Pan może narobił komuś delikatnych problemów no ale to już pokryje polisa OC sprawcy.

 5. Anonim says:

  W tym wieku nie powinno się już prowadzić auta. Bo skutki widać. Pozdrawiam

  • ferc4wr3234 says:

   Niestety ciężko jest się z tym rozstać, ale jak widzę czasami dziadka z laską, który bez niej by się przewalił i trzęsącego się tak, że ledwo trafia kluczem w zamek drzwi to przeraża mnie myśl o tym jak wyglądałaby jego reakcja w awaryjnej sytuacji na drodze.

  • MegA says:

   Dokładnie. Podzielam Pana zdanie. W tym wieku prowadzenie pojazdu stwarza zagrożenie . Doradziłabym rower ale stacjonarny.

 6. Spider says:

  Jak stać to ma volvo i nikomu nic do tego. A co do wózka inwalidzkiego to uważaj co piszesz żeby za chwilę Tobie nie był potrzebny. I wtedy zastanowisz się nad tym co piszesz.

 7. Mieszkaniec EkoPłocka says:

  83 lata kierowca????wózek inwalidzki a nie volwo

 8. Anonim says:

  To jachowicza

 9. Anonim says:

  Nie Łukasiewicza a Jachowicza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU