Piątek wywołał chyba rozkojarzenie u części kierowców. W Płocku doszło już do drugiego poważnego zdarzenia. Tym razem ranne zostały dwie kobiety.
Po godz. 13 w piątek, 19 stycznia br. na skrzyżowaniu ul. Kolegialnej z ul. Misjonarską doszło do wypadku drogowego.
– Policjanci wstępnie ustalili, że 50-letnia kierująca oplem najprawdopodobniej nie zastosowała się do znaku STOP i nie ustąpiła pierwszeństwa 43-letniej kierującej citroenem – wyjaśnia sierż. szt. Monika Jakubowska, oficer prasowa płockiej policji.
W wyniku zdarzenia, obrażeń doznały obie kierujące, które trafiły do szpitala. Utrudnienia na prawym pasie ul. Kolegialnej potrwają do około godz. 16.


















![„Jurassic World”, „Buzz Astral” czy „Goliat”? Sprawdźcie propozycje NK Przedwiośnie [REPERTUAR]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2022/06/nove_kino_przedwiosnie1-360x180.jpg)


![Uczennice z Gąbina wśród najlepszych grafików młodego pokolenia w Polsce [PODCAST]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/04/vektor_staszic-360x180.jpeg)
![Biblioteka zaprasza do konkursu „Pokaż nam przyszłość!” [PODCAST]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/04/biblioteka1-360x180.jpeg)
![Doktorat to więcej niż nauka. O ambicji, stresie i drodze po tytuł naukowy [PODCAST]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/04/wystapienia-360x180.jpeg)
![Social media to szansa czy zagrożenie? Młodzież Staszica zabrała głos [PODCAST]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/04/staszic1-360x180.jpeg)


![Wolontariusze ORLENU posadzili las w Łącku [FILM, ZDJĘCIA]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/04/orlen_las-27-360x180.jpg)
![Zrobili film o płockim „Pałacu cudów”. Jak wygląda obecnie? [FILM]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/04/palac_cudow-360x180.jpg)








![RYKOwisko znów przyciągnie setki pasjonatów. Będzie niespodzianka! [PODCAST]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/04/rykowisko-360x180.jpeg)









