REKLAMA

Kolejne zwycięstwa Wisły i powrót Bojara

REKLAMA

Wisła Płock pokonała kolejne drużyny. Podopieczni Marcina Kaczmarka okazali się lepsi od Stomilu Olsztyn (2:1 w meczu wyjazdowym) i Pelikanu Łowicz (2:0 u siebie). To już kolejne wygrane mecze kontrolne płocczan.

Pierwszy sprawdzian, z olsztyńskim Stomilem, nie rozpoczął się po myśli Wiślaków. Już w czwartej minucie spotkania Szymon Kaźmierowski trafił do bramki nafciarzy, co wywołało niemały niepokój na trybunach. Stomil kontrolował jednak grę na boisku tylko przez pierwszy kwadrans spotkania – wówczas sytuacja zaczynała się zmieniać. Do siatki zawodników z Olsztyna trafił najpierw Fabian Hiszpański, a później Bartłomiej Sielewski, który wykorzystał rzut karny za faul bramkarza gospodarzy na Marcinie Krzywickim.

W drugim spotkaniu kontrolnym, z Pelikanem Łowicz, zabrakło trzech, czterech piłkarzy – zmagających się z lekką kontuzją Filipa Burkhardta, Janusza Dziedzica Łukasza Nadolskiego i przeziębionego Rafała Zembrowskiego. Pomimo nieobecności podstawowych piłkarzy, nafciarze radzili sobie z łowiczanami i panowali na boisku. Bramkę, znów z rzutu karnego, na gola zamienił Bartłomiej Sielewski. Do siatki trafił także Daniel Mitura. Mecz z łowiczanami to także jeden powrót po latach. W barwach nafciarzy wystąpił 24-letni Paweł Bojaruńc, który przyjechał do Płocka na testy. Decyzja o losach wychowanka Wisły zapadnie niebawem.

Stomil Olsztyn – Wisła Płock 1:2 (1:1)Stomil Olsztyn: Skiba – Bucholc, Baranowski, Niwulis, Hempel – Suchocki, Głowacki, Glanowski, Jegliński, D. Kun – Kaźmierowski oraz Strzelec, Dziemidowicz, P. Kun, Leszczyński, Szymonowicz, Łysiak, Żwir, Łukasik i Piceluk.
Wisła Płock: Kiełpin (46. Struski) – Nadolski (46. Zembrowski), Magdoń, Radić, Mysona – Janus (65. Mitura), Sielewski, Góralski, Burkhardt (46. Sekulski), Hiszpański (70. Kalista) – Dziedzic (46. Krzywicki)

Wisła Płock – Pelikan Łowicz 2:0 (1:0)

Wisła Płock: Kiełpin (46. Struski) – Śnieć (46. Bojaruniec), Magdoń, Radić (60. Wawrzyński), Mysona – Sielewski (75. Pomorski), Góralski – Janus (55. Kalista), Sekulski, Hiszpański (46. Mitura) – Krzywicki (55. Grudzień).
Pelikan Łowicz: Różalski – Kowalczyk, Brodecki, Dremluk, Ceglarz – Wyszogrodzki, Łakomy, Pomianowski, Adamczyk – Solecki, Jackiewicz.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU