REKLAMA

Kolejne gwiazdy Summer Fall Festival ogłoszone

REKLAMA

Potwierdziły się nasze doniesienia o gwiazdach Summer Fall Festival. We wtorek organizatorzy ogłosili pierwszą grupę wykonawców, którzy wystąpią na płockiej plaży. Wśród nich m.in. Kamil Bednarek, Enej i Farben Lehre.

Summer Fall Festival to nowe wydarzenie na płockiej, ale i też polskiej scenie festiwalowej. Impreza, która odbędzie się w naszym mieście po raz drugi, prezentuje szeroko rozumianą muzykę rockową, od indie, przez tradycyjne brzmienia gitarowe, po metal.

Pierwsza edycja festiwalu przyciągnęła blisko 6 tysięcy miłośników muzyki rockowej, którzy bawili się na koncertach Hey, Brygady Kryzys i Acid Drinkers. W tym roku organizatorzy przygotowali sporą dawkę muzycznych emocji. Podczas drugiej edycji Summer Fall Festival publiczność będzie mogła usłyszeć wszystkie odcienie rocka.

Dwa tygodnie temu ujawniliśmy pierwsze gwiazdy, które wystąpią 14 września na płockiej plaży. We wtorek organizatorzy przesłali informację, w której potwierdzili nasze doniesienia i ogłosili kolejnych wykonawców. Wśród nich znalazł się zespół Closterkeller, który w tym roku obchodzi jubileusz 25-lecia działalności i będzie odpowiedzialny za klimatyczne brzmienia. Jego liderka, Anja Orthodox to jeden z najbardziej rozpoznawalnych kobiecych głosów rockowych na polskiej scenie.Na płockim festiwalu wystąpi również zespół Offensywa. Przez sześć lat grupa grająca mieszankę punku i ska znana była pod nazwą No future. Rok temu, już pod nowym szyldem, wydała płytę „Jest jak jest”. Wszystkie utwory znajdujące się na krążku napisane zostały w języku polskim, co wyróżnia Offensywę na rockowej scenie.

Jak zapewniają organizatorzy, Summer Fall Festival jest dopełnieniem muzycznej oferty Płocka. Ma stać się trzecim – po Reggaelandzie i Audioriver – dużym muzycznym festiwalem w mieście. Festiwal ma zamykać sezon letnich festiwali w Polsce. Pozwoli także na lepsze poznanie Płocka przez fanów dobrej muzyki z całej Polski. Wstęp na drugą edycję festiwalu będzie bezpłatny.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU