To już kolejny śmiertelny wypadek z udziałem osoby pieszej. Na drodze krajowej nr 10 w Drobinie zginęła 46-letnia kobieta.
W poniedziałek, 17 listopada, około godziny 16.40 na drodze krajowej nr 10 w Drobinie doszło do tragicznego wypadku. Jak przekazała oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Płocku, podkom. Monika Jakubowska, w wyniku zdarzenia zginęła 46-letnia piesza.
– Około godz. 16.40 na drodze krajowej nr 10 w Drobinie doszło do tragicznego zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 34-letni kierujący audi potrącił 46-letnią pieszą. Niestety, pomimo reanimacji, życia kobiety nie udało się uratować. Kierujący pojazdem był trzeźwy i posiada uprawnienia do kierowania pojazdami. Droga krajowa jest całkowicie zablokowana. Na miejscu pracują służby. Zalecany objazd przez Koziebrody lub Bielsk. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 22 – poinformowała rzeczniczka policji.
Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora, a także straż pożarna i ratownicy medyczni. Funkcjonariusze wykonują oględziny, zabezpieczają ślady i wyjaśniają okoliczności wypadku.
Droga krajowa nr 10 w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana. Kierowcy muszą korzystać z wyznaczonych objazdów, co powoduje znaczne utrudnienia w ruchu.
Policja apeluje o ostrożność, szczególnie po zmroku, kiedy widoczność pieszych znacząco spada, a ryzyko tragicznych zdarzeń jest większe.



![Zrobili film o płockim „Pałacu cudów”. Jak wygląda obecnie? [FILM]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/04/palac_cudow-120x86.jpg)


















![Kto zapłaci za zmiany w lokalnej edukacji? [LIST RODZICÓW]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/04/przedszkole_rodzice-360x180.jpg)


![Młodzież szczerze o relacjach z dorosłymi [PODCAST]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/03/mlodziez_ma_glos4-360x180.jpeg)

![Zrobili film o płockim „Pałacu cudów”. Jak wygląda obecnie? [FILM]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/04/palac_cudow-360x180.jpg)




![Czy książka przetrwa w czasach scrollowania? [PODCAST]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/03/agnieszka_olczyk-360x180.jpeg)


![Maraton życia i… książek. Tomasz Kominek o aktywności fizycznej i umysłowej [PODCAST]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/04/tomasz_kominek1-360x180.jpeg)





![PSL rozmawia o Polsce w Płocku. Kolej, S10, uniwersytet, wojsko… [FOTO]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/03/PSL_30032026-2-360x180.jpg)



