To lato niewątpliwie pozwala na ogrom emocji dla wszystkich fanów motoryzacji w naszym mieście. W ostatni weekend sierpnia szykują się następne.

Elitarny zlot BMW, tak można określić tę imprezę. Nie chodzi o to, że w wydarzeniu wezmą udział tylko najnowsze modele bawarek spod znaku M-Power. Nad zdworskim jeziorem zobaczymy jedynie BMW serii 3 model E30, produkowany niemal od początku lat osiemdziesiątych do prawie połowy następnej dekady.

To już druga edycja imprezy. Według organizatorów, do dzisiaj zgłosiło się około 150 samochodów, wśród których są białe kruki, takie jak E30 M3. Obserwując scenę fanów popularnej e-trzydziestki, spotykamy się z różnymi wizjami właścicieli na temat swojego pojazdu. Wśród tylu samochodów na pewno znajdą się modele, które skradną na chwilę uwagę wszystkich, wyróżniając się czymś szczególnym.

Druga edycja E30 Meeting Poland odbędzie się w dniach 29-31 sierpnia w Zdworzu na terenie ośrodka Relax. Poprzednia wypadła bardzo dobrze, o czym świadczyła obecność miłośników tytularnego modelu z całej Polski. Jak będzie w tym roku? Liczba zgłoszonych aut obiecuje bardzo dużo.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji