REKLAMA

Kogo przebudzi Magdalena?

REKLAMA

„Przebudzenie” – pod tym tajemniczym tytułem kryje się pokaz mody płockiej projektantki Magdaleny Carter. 29 marca (sobota) o godzinie 17 w Hotelu Herman przy ulicy Sienkiewicza 30, będziemy mogli się przekonać, co autorka przygotowała na sezon wiosna-lato 2014.

A spodziewać można się wielu nowych i ciekawych pomysłów, bo z tego znana jest Magdalena Carter. Sama projektantka to osoba nad wyraz skromna i delikatna. Z pozoru zwyczajna, jednak jej stroje są… pisane przez wyobraźnię. Można je klasyfikować w kategorii sztuki. I chociaż Magdę inspiruje do tworzenia codzienne życie zwykłych kobiet, to jednak chce je widzieć eleganckie i ubrane z klasą. Typowo kobieca moda, którą oferuje projektantka, podkreśla sylwetkę i ukazuje piękno kobiecego ciała. A przez to, na szarej polskiej ulicy stwarza wizerunek kobiety silnej i niezależnej.

Magdalena Carter to kochająca matka i amatorka aromatycznej dobrej kawy, a także wielbicielka tiulu i koronek z zamiłowaniem do glamour i minimalistycznego przepychu. W swojej „twórczości” wykorzystuje najdelikatniejsze materiały, a przez to kreuje stroje pełne fantazji. Każdy strój ma ukazać kobietę piękną, pełną seksapilu.Projektantka zaprasza wszystkich zainteresowanych na autorski pokaz mody pn. „Przebudzenie”. – To będzie zupełnie coś innego – mówi nam tajemniczo. Oczywiście wstęp jest wolny.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU