REKLAMA

KM pyta: jak oceniasz zmiany w rozkładzie jazdy?

REKLAMA

PowiązaneTematy

Nowe kursy i taryfy przewozowe obowiązują w Płocku od pół roku. Komunikacja Miejska przygotowała ankietę, w której prosi płocczan o opinię i pyta: czy zmiany wyszły pasażerom na dobre? 

Zmiany w kursach autobusów wprowadzono jesienią ubiegłego roku. Minęło więc pół roku od kiedy nowy system komunikacyjny został zatwierdzony i wprowadzony w życie. Teraz pełnomocnik prezydenta Nowakowskiego ds. transportu publicznego i inżynierii ruchu drogowego wraz z Komunikacją Miejską chcą sprawdzić czy wprowadzane zmiany spełniają oczekiwania mieszkańców – w ankiecie.

Jak podaje ratusz, ankieta do wypełnienia w formie elektronicznej dostępna jest pod linkiem znajdującym się na stronach internetowych:

– Urzędu Miasta Płocka: http://www.plock.eu/pl/transport_publiczny.html
– Komunikacji Miejskiej Płock Sp. z o.o.: www.kmplock.eu.Ponieważ ankieta w wersji elektronicznej może być wypełniona tylko raz na danym komputerze, można ją pobrać w formie pliku PDF z wymienionych stron, wydrukować,  wypełnić, a następnie przekazać jednym z opisanych sposobów:
1. Złożyć do urn znajdujących się:
– w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Płocka, wejście od ulicy Zduńskiej w godzinach pracy ratusza,
– w punktach sprzedaży biletów Komunikacji Miejskiej przy: ul. Przemysłowej 17 (od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 15.00), przy al. Jachowicza 42 (od poniedziałku do piątku w godz. 6.00 – 18.00);
2. Zeskanować i wysłać z dopiskiem „ankieta” elektronicznie na adres e-mailowy:  transport.publiczny@plock.eu
3. Wysłać pocztą na adres: Urząd Miasta, Pełnomocnik ds. Transportu Publicznego i Inżynierii Ruchu Drogowego, 09-400 Płock, pl. Stary Rynek 1.

Na wypełnione ankiety Urząd Miasta Płocka czeka do 30 kwietnia.