Kino dla dorosłych i premiery w NovymKinie „Przedwiośnie”

REKLAMA

PowiązaneTematy

W najbliższy piątek, 18 grudnia, NoveKino „Przedwiośnie” zaprasza na kolejny pokaz ze specyficznego cyklu „Kino dla dorosłych”, na który wstęp mają tylko osoby pełnoletnie. Tego samego dnia na ekrany kin tradycyjnie trafiają premiery.

W ostatnim w tym roku „Kinie dla dorosłych” widzowie mogą zobaczyć hitową produkcję „50 twarzy Grey’a”. Jest to ekranizacja pierwszej części bijącej rekordy sagi.

Anastazja jest zupełnym przeciwieństwem swojej przebojowej współlokatorki. Jest skromna, cicha, nie ma zbytniego powodzenia u chłopaków i sama o nie nie zabiega. Jej życie się zmienia, kiedy w ramach zastępstwa za koleżankę przeprowadza wywiad z Christianem Greyem, młodym, przystojnym i uwodzicielskim milionerem. Wprowadza on młodą Anastazję w swój skomplikowany świat…

18 grudnia w polskich kinach ma premierę film, na który czekają całe rzesze fanów na całym świecie. Chodzi oczywiście o 7 część sagi „Gwiezdnie Wojny: Przebudzenie mocy”. Po 32 latach od nakręcenia „Powrotu Jedi”, fani po raz kolejny mogą zobaczyć na ekranie Harrisona Forda (Han Solo), Marka Hamilla (Luke Skywalker) czy Carrie Fisher (księżniczka Leia).