Kings of Kings w Płocku. Poznaliśmy rywalkę Marty Chojnoskiej

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W ostatni piątek listopada w Orlen Arenie odbędzie się druga w tym roku w Polsce gala King Of Kings World GP 2014 In Plock. Organizacją zajęła się International Bushido Federation we współpracy z polską grupą International Fighting Group (IFG). Jedną z atrakcji gali będzie walka płocczanki, Marty Chojnoskiej. Poznaliśmy już jej rywalkę.

28 listopada w Orlen Arenie odbędzie się turniej wagi lekkiej do 71 kg. Wezmą w nim udział zawodnicy klasy europejskiej, w tym również Polacy i… płocczanie. Podano już nazwiska kilku zawodników, którzy potwierdzili swój udział w Kings of Kings. W Płocku zobaczymy m.in. mistrza Europy Muay Thai w największej światowej organizacji IFMA, Mateusza Kopiec z Warszawy, zaś z Płocka wystartuje utytułowany Piotr Woźnicki, Robert Rajewski i mistrzyni świata K-1 Rules, Marta Chojnoska.

Dziś poznaliśmy rywalkę płocczanki. Chojnoska zmierzy się z niemiecką zawodniczką pochodzenia tureckiego, Ummi Erdogan. Jak zapowiadają organizatorzy, będzie to prawdziwa polsko-turecko-niemiecka konfrontacja i porównanie. Dla obu doświadczonych zawodniczek ten pojedynek jest niezwykle ważny, będący świetnym sprawdzianem umiejętności. To ciekawy bój także dla kibiców – zapowiada się bowiem na niezwykle ekscytujące widowisko. Marta Chojnoska od lat kojarzona jest z Płockiem, a jej kariera ściśle związana jest z płockim środowiskiem sztuk walki.

Przpomnijmy, Marta Chojnoska to nie tylko mistrzyni świata w kickboxingu z 2009 roku, ale także mistrzyni Europy i wielokrotna mistrzyni Polski w formule K-1 i Sanda. Karierę zaczynała od judo, ale w 2012 roku trafiła do MMA, dochodząc do finału turnieju KSW, gdzie uległa jedynie Karolinie Kowalkiewicz. Wcześniej pokonała Paulinę Suską w MMA i w formule Sanda. Stoczyła także dwie walki w organizacji FEN, z których ostatnią wygrała. Aktualnie trenuje w Fight Club Shi-Kon Łódź, ale wcześniej trenowała m.in. pod okiem słynnego Marcina „Różala” Różalskiego w CSW Płock.

Chojnoska, choć niezwykle utytułowana, nie może zlekceważyć przeciwnika. Ummi Erdogan jest rówieśniczką płocczanki. Trenuje w portowym Hamburgu w słynnym Hanse Gym, uchodzącym za jeden z najlepszych teamów Muay Thai w Niemczech, a jej trenerem jest Brian Al Amin. Ummi z 22 zawodowych walk wygrała 16, ponosząc tylko 4 porażki i dwa razy remisowała swoje walki. Mierzy 168 cm i waży 55 kg.

Bilety na to wydarzenie można kupić już teraz poprzez sieć www.eBilet.pl i www.eventim.pl. PetroNews jest patronem medialnym tego wydarzenia. Śledźcie uważnie nasze informacje – dla czytelników będziemy mieć niespodziankę, związaną z Galą King of Kings.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji