REKLAMA

Kierowcy po Płocku: Na co nam czerwone światła! [FILM]

REKLAMA

Nasi czytelnicy coraz śmielej przesyłają nagrania z płockich dróg, ale i z powiatu płockiego. Tym razem czujne oko kamery zarejestrowało, jak bardzo dla kierowców było czerwone światło sygnalizatora. A przecież droga jest pusta…

Nasz cykl „Kierowcy po Płocku” rośnie w siłę. Tym razem, o dziwo, nagranie nie dotyczy najsłynniejszego płockiego ronda, a Alei Jachowicza.

PowiązaneTematy

Czerwone światło oznacza „stop” i jest sygnałem do zatrzymania się. Jak udowadnia nasz czytelnik, nie dla wszystkich jest to jednoznaczne. No bo skoro nic nie jedzie, to po co stać? No i skoro kierowca z sąsiedniego pasa jedzie, to czemu nie my?

I w ten oto sposób sygnalizator stał się bezużyteczny…Jeśli zarejestrowaliście podobne zdarzenia w tym miejscu lub innych na terenie Płocka i powiatu płockiego, dajcie nam znać – będziemy publikować takie filmy, aby zwrócić uwagę na problem nieprawidłowego zachowania kierowców na drogach. Filmiki możecie przesłać w wiadomości prywatnej na naszym Facebooku lub np. przez wetransfer.com.

Jak (nie) zawracać na rondzie w Płocku? [FILM]

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 5

 1. Ktoś says:

  Co się dziwić że ludzie tak jeżdżą jak w dniu dzisiejszym na skrzyżowaniu ul. Otolińska / Targowa Pan instruktor (Godzina około 9:30/40 Czarna Skoda) nie zatrzymał pojazdu gdy widział jak zmienia się światło z Zielonego już na pomarańczowe i czerwone tylko pozwolił przejechać przez owe skrzyżowanie swojemu uczniowi na czerwonym świetle.

  • kierowca says:

   może sam jechał tylko jak to w Płocku często bywa z „L” na dachu.
   P.s jeśli czarna skoda to.. czyżby Płotnicki???

 2. Anonim says:

  autobus ewidentnie stal za blisko sygnalizatora i go nie widzial, jak zauwazyl ze osobowka z przyczepka rusza to tez ruszyl bo pomyslal ze jest zielone a dla pieszych w tym momencie jest juz czerwone

 3. Al. cd. says:

  Aleje alejami, ale po obejrzeniu filmu należy stwierdzić, że jednak to aleja… ale Piłsudskiego. Na wschód od skrzyżowania z ul. Otolińską zaczyna się właśnie aleja Piłsudskiego.

 4. Al. says:

  „(…)nagranie nie dotyczy najsłynniejszego płockiego ronda, a Alei Jachowicza”. W artykule mowa jest o Alejach, więc należy pisać „(…)Alej Jachowicza”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU