Kandydatki na Miss już w Płocku [ZDJĘCIA]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W najbliższą niedzielę Płock będzie gospodarzem wyborów Miss Polski. Dziewczęta już są w Płocku, udało nam się podejrzeć je w trakcie próby.

Narodowy Konkurs Piękna – Miss Polski, to wybory najpiękniejszej Polki, która reprezentować będzie nasz kraj podczas wyborów Miss World. W płockiej Orlen Arenie zobaczymy na scenie najpiękniejsze Polki, pokazy polskich i światowych kreatorów mody oraz występy gwiazd estrady. Jury wybierze Miss Polski spośród 24 kandydatek. Wielka gala rozpocznie się 8 grudnia o godz. 18. Oprawę artystyczną zapewni taneczna grupa Women Of Ireland, a także zespół Pectus i Rafał Brzozowski. Płocczanie, którzy nie dotrą do Orlen Areny, mogą obejrzeć galę na żywo w telewizji Polsat od godz. 20. Imprezę poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Bilety na Miss Polski do kupienia w cenie 20 i 30 zł.

Kandydatki do tytułu Miss Polski są już w Płocku, po południu miały próbę na rozłożonej już scenie w Orlen Arenie. Pomimo intensywnych przygotowań, organizatorzy pozwolili nam na wykonanie zdjęć z próby. Zobaczcie zdjęcia!

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji