REKLAMA

Już w kwietniu Adrenaline Rush i Ninja Games. Organizatorzy zdradzają szczegóły

REKLAMA

Na ostatni weekend kwietnia zaplanowano zawody w malowniczych Radotkach. Miłośnicy biegów przeszkodowych ponownie będą mogli sprawdzić swoje możliwości, a przy okazji zdobyć punkty do Mistrzostw Polski, Europy i Świata.

Organizatorzy tegorocznej imprezy w Osadzie Młynarza, mieszczącej się na malowniczych terenach Radotek, przekazali kilka nowych informacji na temat planowanych pod koniec kwietnia zawodów.

PowiązaneTematy

Jak wymieniają, szykowanych jest kilka ułatwień dla kobiet, a na torze przeszkód znajdą się również te, które pokonać będzie musiała wyłącznie kategoria ELITE. Podczas zawodów wprowadzony zostanie system opaskowy i karne rundy, na trasie ustawione zostaną równoważnie i ścianki, zasieki i opony, wilcze doły czy porodówka. Ale to nie wszystko.

– Możecie spotkać prawdziwe łosie, dziki i bobry na trasie – zapewniają organizatorzy. – Nie będzie za to bagna i głębokiej wody – wyjaśniają.

Pełen wykaz przeszkód zostanie opublikowany na tydzień przed zawodami.

Przypomnijmy, Adrenaline Rush odbędzie się w sobotę, 24 kwietnia, na dystansie 7 km, gdzie rozlokowano tylko 18 przeszkód technicznych oraz kilka naturalnych.

W tej edycji przewidziano dwie formuły: Elite – dla zawodowców oraz Open – dla amatorów. W biegu może uczestniczyć każdy, począwszy od 13. roku życia (za zgodą opiekunów prawnych).Bieg inauguruje Ligę Biegów Przeszkodowych OCR 2021, w ramach której zostanie rozegranych w tym roku 6 eventów. Nowością jest przyznawanie punktacji i nagród w kategoriach wiekowych co 5 lat. Podczas biegu można uzyskać punkty do Mistrzostw Polski, Europy i Świata.

– Każda edycja Adrenaliny jest unikalna. Podczas kwietniowego eventu będą miały premierę nowe przeszkody, które zadebiutują w tym roku. Oprócz przeszkód własnych, pojawią się nowości od Extreme Construction oraz zaprzyjaźnionych organizatorów biegów: RunAway i Armagedon Activ – zapowiada Mieszko Ogończyk-Mąkowski, organizator zawodów.

Dzięki wsparciu sponsorów, każdy uczestnik po dotarciu na metę otrzyma pamiątkowy medal. Dla każdego przewidziany jest też nieodpłatnie ciepły posiłek, a w pakiecie startowym znajdzie się koszulka sportowa dobrej jakości. Nad organizacją biegu czuwać będą wolontariusze ze szkoły mundurowej PUL, natomiast pokonywanie przeszkód będzie odbywało się pod okiem certyfikowanych sędziów OCR.

Dzień później, 25 kwietnia, rozegrają się zawody Ninja Games, które wchodzą do kwalifikacji Ligi Ninja OCR Polska 2021. Na 4 równoległych torach, na dystansie 140 m, zawodnicy i zawodniczki w sposób bardzo widowiskowy będą pokonywać przeszkody.

Na zwycięzców, oprócz punktów w Lidze, czekają też nagrody finansowe.

Zapisy są już dostępne poprzez FB Adrenaline Rush.

Fot. Adrenaline Rush

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU