REKLAMA

Już niedługo finał Płockiej Ligi Amatorów Siatkówki

REKLAMA

W najbliższą niedzielę będzie miał miejsce finał Płockiej Ligi Amatorów Siatkówki. Rywalizacja, trwająca jeszcze od października, przyciągnęła 11 zespołów z Płocka i okolic. Poza meczami, podczas finału odbędą się konkursy z nagrodami oraz zbiórka dla potrzebujących zwierząt.

fot. materiały prasowe

18 lutego br. w Orlen Arenie odbędzie się finał pierwszej edycji Płockiej Ligi Amatorów Siatkówki (PLAS). W rywalizacji, trwającej od października ubiegłego roku, wzięło udział 11 drużyn z Płocka i okolic.

PowiązaneTematy

Rozgrywki będą się toczyć o miejsca od 11. do 9. między: UKS Małachowianka, Black Mustang oraz BM Ream. O 7. miejsce natomiast będą walczyć Fani Siatkówki ze Strażą Pożarną, a o 5. miejsce zagra ZSCE Chemik z Zjednoczonymi Bulkowo. Te rozgrywki będą się toczyć od godz. 15 do 16.30, drużyny będą grały do trzech setów. Następnie zagrają Volley Team z MS Team w rywalizacji o miejsce trzecie.

Po zakończeniu rywalizacji o trzecie miejsce, odbędzie się „konkurs gwoździa”. Każda drużyna wystawi jednego siatkarza do konkurencji w najsilniejszym ataku. Widzowie będą mogli wygrać upominki i gadżety podczas konkursu celności serwisów.

Ukoronowaniem imprezy będzie mecz między drużynami Albatros i Siatkarz, który zacznie się około godziny 18.30.Na zakończenie, wszyscy siatkarze uczestniczący w PLAS dostaną pamiątkowe medale. Każda drużyna otrzyma puchar, a najlepsi zawodnicy z poszczególnych zespołów dostaną statuetki. Znajdą się również nagrody dla najlepszych zespołów, upominki, gadżety i niespodzianki. Uhonorowany zostanie także najlepszy siatkarz ligi.

W trakcie wielkiego finału PLAS, stowarzyszenie „Pomagaj Pomagać Różaland” będzie zbierało karmę i koce dla potrzebujących zwierząt. Na imprezę będzie można dostać się wejściem K1 od strony stacji paliw Orlenu. WSTĘP WOLNY.

Organizatorzy już planują zorganizowanie letniej edycji PLAS w siatkówce plażowej oraz drugą edycję halową na jesieni.