REKLAMA

Już jutro przyjdź na międzynarodowe targi pracy

REKLAMA

PowiązaneTematy

W piątek, 2 października, w Centrum Widowiskowo-Sportowym Orlen Arena w Płocku, odbędą się Międzynarodowe Targi Pracy i Integracji, na których po raz pierwszy zaprezentują się firmy z zagranicy.
Podczas piątkowych targów, odbędą się również dwie imprezy, które na stałe wpisały się w ich kalendarz, czyli XX Płockie Targi Pracy i IX Płockie Targi Pracy Osób Niepełnosprawnych.

W tym roku, w targach łącznie udział weźmie 93 wystawców. Wśród nich znajdzie się 75 wystawców krajowych, a także 18 firm międzynarodowych i instytucji, zajmujących się aktywizacją zawodową i integracją społeczną osób, znajdujących się w szczególnej sytuacji na rynku pracy.

Organizatorami tegorocznych targów pracy są: Miejski Urząd Pracy w Płocku, Powiatowy Urząd Pracy w Płocku, Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Filia w Płocku, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Polskiej Wsi “Razem Lepiej” w Nowym Miszewie, Politechnika Warszawska Filia w Płocku oraz Centrum Widowiskowo-Sportowe Orlen Arena Płock.

Międzynarodowe Targi Pracy i Integracji Płock 2015 odbędą się w piątek, 2 października, w Orlen Arenie, w godzinach 9-14.Już teraz zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU