Jutro półmaraton i utrudnienia na moście

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
W niedzielę, 16 września, odbędzie się I Półmaraton “Dwóch Mostów w Płocku”. W związku z organizacją imprezy, zostanie wprowadzona w godz. 8-15 czasowa organizacja ruchu, będą także występować utrudnienia.

I Półmaraton “Dwóch Mostów” odbędzie się w Płocku, w niedzielę 16 września w godzinach 10-15, ale sam bieg uliczny odbędzie się pomiędzy godz. 10 a 13. Bieg będzie się odbywał po pętli: Most im. Legionów J. Piłsudskiego – Kolejowa – Rondo Lajourdie – wał przeciwpowodziowy – Most Solidarności (ścieżka rowerowa) – Grabówka – Norbertańska – Mostowa. Start i metę umiejscowiono na Starym Rynku, dobiegnięcie od startu do pętli i z pętli na metę odbędzie się ulicami: Mostowa – Pl. Narutowicza – Stary Rynek.

Organizacja biegu będzie powodowała utrudnienia w ruchu w godzinach 10-13 w rejonie Starego Miasta, Mostu Legionów Piłsudskiego, Grabówki. W tym czasie przewidywane jest zamknięcie ulic: Małachowskiego, Pl. Narutowicza, Mostowej, Grabówki, Norbertańskiej. Z ruchu pojazdów będzie także wyłączony Most im. Legionów Piłsudskiego oraz ścieżka rowerowa na Moście Solidarności. Podczas zawodów w strategicznych punktach komunikacyjnych (skrzyżowania na trasie biegu i w jego bezpośrednim oddziaływaniu) ruchem będą sterowały uprawnione osoby. Będzie dochodziło do całkowitego wstrzymywania ruchu lub ruchu wahadłowego w uzasadnionych przypadkach.

Do godz. 15 zalecany jest przejazd na drugą stronę Wisły Mostem Solidarności

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji