Jutro możesz nauczyć się budować ptasie budki

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Zima za nami, naturalna jest więc ożywiona aktywność ptaków. Wiele gatunków wraca do nas z ciepłych krajów, co rodzi pewien problem, można by powiedzieć… mieszkaniowy. Możemy temu zaradzić, budując dla nich małe lokum, np. w trakcie jutrzejszych warsztatów. 
W sobotę, 12 kwietnia od godziny 11 w płockiej Stanisławówce odbędą się pierwsze płockie warsztaty budowania budek lęgowych dla ptaków. Imprezę organizuje Parafialne Koło Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Diecezji Płockiej przy parafii św. Stanisława Kostki w Płocku.we współpracy z Fundacją Promocji Rekreacji “KIM”.
Warsztaty są skierowane do rodzin, jednak jak zaznacza organizator: “zapraszamy zwłaszcza ojców z dziećmi i dziadków z wnukami”. Budowanie budek lęgowych będzie odbywało się na przykościelnym placu. Wykonane pod kierunkiem instruktorów domki dla ptaków mają sprawić szczególną satysfakcję z wykonanej pracy najmłodszym. Ponadto, małe budowle mają być przekazane do użytku dla płockich ptaków z okazji 777. rocznicy nadania praw miejskich.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji