REKLAMA

„Jezioro Łabędzie” już za tydzień. Mamy zaproszenia!

REKLAMA

Za tydzień w Płocku wystąpi Moscow City Ballet ze spektakularnym widowiskiem „Jezioro Łabędzie”. To jeden z najlepszych zespołów baletowych, a przekonać się o tym będą mogli m.in. nasi czytelnicy, dla których mamy zaproszenia na to wyjątkowe widowisko.

W środę, 5 grudnia w płockiej ORLEN Arenie zobaczymy widowisko „Jezioro Łabędzie”.

– To opowieść mówiąca o walce dobra ze złem, o potędze miłości i uczuciu przekraczającym granice życia i śmierci. Sukces tego spektaklu opiera się na wspaniałej choreografii i muzyce. Prostota wątku dramatycznego i wzruszająca interpretacja miłości Odetty i Zygfryda jako symbolu potęgi uczucia, są ilustrowane niezwykle emocjonalnymi układami tanecznymi. Obrazują one przeżycia duchowe bohaterów. Czarujące walce, dumne rytmy poloneza, ognisty taniec hiszpański i pełen temperamentu czardasz hipnotyzują i wprowadzają w niezwykły nastrój – zachęcają organizatorzy.

Do tego dochodzi piękna muzyka, która od pierwszego do ostatniego taktu wiąże temat w jednolitą treść. Dziewczęta zaklęte w łabędzie, Zły Duch i uczucia przekraczające granicę życia i śmierci niezmiennie wzruszają widzów na całym świecie.

Moscow City Ballet w Płocku zobaczymy już 5 grudnia 2018 r. o godz. 19 w Orlen Arenie. Bilety są do nabycia na: KupBilecik.pl. Widowisko trwa 2 godz. 40 min. (z przerwą) i składa się z dwóch aktów.Konkurs

Dla naszych czytelników mamy konkurs, w którym do wygrania jest aż 10 podwójnych zaproszeń na to wyjątkowe wydarzenie. Aby je zdobyć, wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Kto był założycielem Moscow City Ballet?

Jedno podwójne zaproszenie otrzyma pierwszych 10 osób, które prawidłową odpowiedź prześlą na nasz KONTAKT. Pamiętajcie o podaniu prawidłowego adresu e-mail oraz imienia i nazwiska – to wymóg niezbędny do otrzymania biletu. Zwycięzców powiadomimy o wygranej e-mailem. Powodzenia!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU