REKLAMA

Jest nowy wiceprezydent Płocka

REKLAMA

Polskie Stronnictwo Ludowe rekomendowało już swojego kandydata na stanowisko wiceprezydenta. Krzysztofa Izmajłowicza zastąpi Dariusz Ciarkowski.

PowiązaneTematy

To nazwisko nie pojawiało się w spekulacjach, dotyczących nowego wiceprezydenta, więc wczorajsza rekomendacja Zarządu PSL Powiatu Płockiego była sporym zaskoczeniem. Kim jest Dariusz Ciarkowski?

Aktualnie jest Członkiem Zarządu Mazowieckiej Agencji Energetycznej (MAE – od 2010 roku), jednak przez wiele lat kojarzony był z Telekomunikacją Polską, w której pełnił m.in. funkcję dyrektora Pionu Utrzymania Sieci TP Teltech (2008-2010). Drogę zawodową w TP zaczynał w 1995 roku od specjalisty ds. marketingu, pełniąc jednocześnie w latach 1995-1998 funkcję dyrektora biura Związku Gmin Regionu Płockiego. W 1996 roku awansował na stanowisko kierownika Działu Marketingu Telekomunikacji Polskiej w Płocku, by rok później zostać zastępcą dyrektora Zakładu ds. Usług TP w Płocku. W 2000 roku rozpoczął pełnienie obowiązków dyrektora obszaru Pionu Obsługi Klientów, dwa lata później dyrektora obszaru Pionu Klientów Indywidualnych, a w 2005 – dyrektora Regionu Technicznej Obsługi Klienta TP w Warszawie. W 2010 roku rozstał się z branżą telekomunikacyjną, przechodząc do Mazowieckiej Agencji Energetycznej.Nowy wiceprezydent ds. komunalnych pochodzi z Drobina, gdzie urodził się w 1957 roku. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, którą kończył na Wydziale Elektroniki (specjalność: telekomunikacja). Swoje wykształcenie uzupełniał studiami podyplomowymi na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, na Wydziale Zarządzania i Marketingu w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania, a także w Akademii Zarządzania Telekomunikacji Polskiej oraz Wyższej Szkole Handlu i Prawa im. R. Łazarskiego w Warszawie (MBA). W swojej bogatej karierze zawodowej poznał także tajniki zawodu nauczyciela (w Zespole Szkół w Drobinie/Zespół Szkół w Sierpcu) oraz… burmistrza. Tę ostatnią funkcję pełnił bowiem w latach 1992-1995 w Urzędzie Miasta i Gminy w Drobinie. Wśród swojego hobby Dariusz Ciarkowski wymienia ciężkie motocykle, film oraz literaturę z zakresu zarządzania.

Z naszych informacji wynika, że Krzysztof Izmajłowicz ponownie obejmie stanowisko szefa spółki SITA Płocka Gospodarka Komunalna.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU