REKLAMA

Jest nowy termin Polish Hip-Hop Festival w Płocku

REKLAMA

Organizatorzy zdecydowali o przeniesieniu Polish Hip-Hop Festival w Płocku na przyszły rok w związku z epidemią koronawirusa.

8. edycja Polish Hip-Hop Festival w Płocku decyzją organizatorów nie odbędzie się w 2020 roku. Zdecydowano o przeniesieniu imprezy na początek sierpnia 2021 roku i będzie to edycja podwojona.

– Czołem! Sytuacja epidemiczna i przepisy związane z zakazem organizowania imprez masowych zmusiła nas do podjęcia tej niełatwej decyzji, jaką jest odwołanie tegorocznej, ósmej edycji Polish Hip-Hop Festival. Bardzo żałujemy, ponieważ w tym roku przygotowaliśmy dla Was jeszcze bardziej niezwykłe i wyjątkowe wydarzenie pod każdym względem, o którym długo byście nie zapomnieli. Odwołujemy festiwal jako jedni z ostatnich, ponieważ do końca wierzyliśmy, że sytuacja ulegnie poprawie. Tak się jednak nie stało i zdecydowaliśmy, że następna edycja odbędzie się w dniach 5-7 sierpnia 2021 – wyjaśniają organizatorzy.

Będzie można organizować m.in. koncerty i imprezy plenerowe. Jakie warunki?Przyszłoroczny PLHHF ma być wydarzeniem, jakiego jeszcze płocka plaża nie widziała. Organizatorzy szykują rozwiązania, których do tej pory nie było zarówno pod względem infrastruktury, liczby scen, jak i aspektów wizualnych. W przyszłorocznym festiwalu mają też wystąpić dotychczas ogłoszeni artyści oraz wielu innych.

– Przyszłoroczna edycja będzie także zorganizowana z jeszcze większym rozmachem, dlatego warto zachować karnety, które już macie, ponieważ podwójna edycja może spowodować zmianę cen – zwracają uwagę organizatorzy.

Wszystkie zakupione karnety zachowują ważność na nową datę. Można już również kupować karnety na przyszłoroczną edycję. O ewentualny zwrot pieniędzy za zakupiony tegoroczny karnet można się ubiegać do 31 grudnia 2020 roku. W tym celu należy przesłać formularz zwrotu (link do formularza i instrukcje posiadacze karnetu otrzymają w mailu).

fot. facebook.com Polish Hip-Hop Festival

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU