REKLAMA

Jessica Mercedes uściskała płockie nastolatki

REKLAMA

PowiązaneTematy

Kto myśli, że internetowe gwiazdy są mało ważne albo śmieje się z tzw. lajków, powinien zobaczyć, ilu miłośników ma Jessica Mercedes, która przyjechała do płockiej galerii spotkać się z fanami. 
20 listopada, w niedzielę, w Galerii Wisła w Płocku, blogerka robiła sobie zdjęcia z fanami, wymieniała uściski i przyjmowała pełne wdzięczności słowa. Na koniec wręczyła „1000 zł na zakupy z gwiazdą” zwyciężczyni konkursu.
Jessica Mercedes jest jedną z najbardziej znanych polskich blogerek modowych. Urodziła się w 1993 roku jako Jessica Mercedes Kirschner. Ma niemiecko-polskie korzenie i obecnie mieszka w Poznaniu. Poza prowadzeniem swojego bloga, pracuje dla portalu VuMag.pl, magazynu KMag, współpracowała też z  EskąTV.
Modę kocha już od dawna, zaczynała bardzo skromnie, jako tzw. „szafiarka”, gdy miała 17 lat. Ale dobrze jej szło. Tak dobrze, że obecnie, mając dopiero 23 lata, osiągnęła niemałą sławę w tej dziedzinie. Piszą o niej w takich pismach jak Vanity Fair, Vogue czy Elle.
Jaki jest jej klucz do sukcesu? To chyba oryginalność, systematyczność i jasno określony cel. Dziewczyna wprost mówi, że wie, czego chce i po to sięga, nie łamiąc się negatywnymi komentarzami, tzw. hejterów, czy innymi niepowodzeniami. Brnie do przodu i zarabia, do czego przyznaje się otwarcie. Podróżuje i otrzymuje ubrania od sponsorów ze świata mody.
W Galerii Wisła w Płocku zrobiła furorę.
– Jessica jest bardzo inspirująca dla innych dziewczyn – powiedziały nam Oliwka i Yuka z Płocka. – Ma pomysł na siebie, ma swój własny styl i zachowuje się jak chce… A my także chcemy żyć jak ona – powiedziały, oczekujące na swoją kolej spotkania z idolką nastolatki.
Agata, Asia i Julka przyjechały z okolic Płocka i czekały godzinę na znaną blogerkę, ale twierdziły z przekonaniem, że było warto. Czym je ujmuje Jessica?
– Jest taka „swoja”, ma fajny „look”, a my interesujemy się modą – powiedziały dziewczęta, które przyjechały z okolic Płocka. –  Kiedyś już chciałam ją zobaczyć, ale mi się nie udało. Teraz była szansa i jej nie przegapiłam – podkreśliła Agata.
Młode pokolenie wyznacza więc trendy, a Internet jest ich najlepszym orężem. W świecie lajków i hejtów bardzo łatwo jest zaistnieć, jak i bardzo łatwo zostać skreślonym. Jest w nim bowiem ogromna konkurencja, a nowe blogerki czy blogerzy wyrastają jak grzyby po deszczu. Dlaczego więc jedni cieszą się taką popularnością długo, a inni bardzo krótko, bądź wciąż są anonimowi? Może to przez upór i oryginalność? Może przez łut szczęścia? Czy jedno i drugie?
W każdym razie, w niedzielę, nastolatki, nie miały wątpliwości kto tu jest numerem jeden. Jessica jest „swoja” i tyle!

REKLAMA
Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU