REKLAMA

Jerzy Brzęczek już nie jest selekcjonerem reprezentacji Polski

REKLAMA

Były trener Wisły Płock Jerzy Brzęczek przestał sprawować funkcję selekcjonera reprezentacji Polski w piłce nożnej. Informację w poniedziałek podał Polski Związek Piłki Nożnej.

18 stycznia Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił, że Jerzy Brzęczek nie jest już selekcjonerem reprezentacji Polski. Szkoleniowiec, żeby objąć tę funkcję, w lipcu 2018 roku zrezygnował z prowadzenia Wisły Płock.

Jerzy Brzęczek był trenerem płockiego klubu od lipca 2017 do lipca 2018 roku. Na swoim koncie ma doprowadzenie Wisły Płock do wysokiego, 5. miejsca w Ekstraklasie.

– Chciałbym podziękować trenerowi Brzęczkowi za dotychczasową pracę z naszą kadrą narodową – przekazał Zbigniew Boniek, prezes PZPN.

Zdziwienia tą informacją nie kryje były prezes Wisły Płock, Jacek Kruszewski.

– Pracowałem z kilkoma dobrymi szkoleniowcami, ale Jerzy Brzęczek miał wszystkie cechy, jakich oczekiwałbym od współpracownika – pracowitość, uczciwość, charyzmę, odwagę, lojalność, ale też wielkie serce.. Nie zapomnę jak odchodził mój Ś.P. Tata, a Jurek oferował pomoc, w tym konsultację w klinice w Austrii, albo jak przywoził naszym piłkarzom prywatne leki gdy chorowali… Nie zapomnę też autentycznej rozpaczy zawodników w naszej szatni, jak ogłaszaliśmy jego odejście do Reprezentacji… – napisał na swoim profilu facebookowym wieloletni prezes Wisły Płock. – Zbigniew Boniek po wyrzuceniu mnie z Wisły napisał: „nie rozumiem tej decyzji”… Ja też nie rozumiem – ani tamtej, ani tej… Trzymaj się i wszystkiego co najlepsze Trenerze! Serdecznie pozdrawiam także Twoich wspaniałych współpracowników! – podsumował Jacek Kruszewski.21 stycznia Polski Związek Piłki Nożnej ma podać więcej informacji dotyczących decyzji.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 5

 1. Lysy says:

  Po tych płockich torbach z zakonu to same problemy ,następny emeryt Do niczego się nie nadają

 2. jaki powrót says:

  Jaki powrót do Płocka? Do Marca, Nowakowskiego, Wiącka?????? politycznej bandy rozwalającej klub? Po tamtej Wiśle nie ma już śladu dziś to zlepek partyjnych kolesiów z jednej partii w dodatku kompletnych amatorów :-(

 3. wsparcie says:

  Jureczku wroc do nas. Prezes Marzec powinien calowac po stopach zeby tak bylo! najlepszy trener ever.

 4. Gonzo says:

  Wracaj do plocka

 5. Edzio says:

  Hurraaaa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU