Jaśniej na Międzytorzu i Winiarach

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Na płockich osiedlach budowane jest nowe oświetlenie drogowe. Jaśniej będzie m.in. na Banacha, Jabłczyńskiej, Kamińskiej i Garleja. Koszt inwestycji MZD to nieco ponad 174 tysiące zł brutto. Prace prowadzi firma Zakład Budowy Sieci i Instalacji Elektrycznych Janusz Obszyński z Gostynina.

Na ul. Banacha budowane jest nowe oświetlenie, zasilane kablowo. Powstaje łącznie 15 latarni ulicznych na słupach aluminiowych z 15 punktami świetlnymi, na nowo wyremontowanym odcinku ul. Banacha od ul. Otolińskiej do ul. Lachmana. Na słupach zostaną zamontowane oprawy oświetleniowe przystosowane do sodowych źródeł światła o mocy 150W (2 komplety) i 100W (13 kompletów).

Budowa oświetlenia ulic Kamińskiej, Jabłczyńskiej i Garleja (osiedle Winiary) obejmuje w sumie montaż 10 słupów aluminiowych oraz opraw oświetleniowych sodowych, ulicznych o mocy 100W (1 komplet) oraz parkowych opraw oświetleniowych przystosowanych do sodowych źródeł światła o mocy 70W.

Prace powinny skończyć się do 15 października, a do tego czasu mogą występować niewielkie utrudnienia w ruchu (głównie pieszych) na wymienionych ulicach.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji