REKLAMA

Jarmark Tumski: jest termin. Czy się odbędzie?

REKLAMA

Są już pierwsze wieści, dotyczące tegorocznego Jarmarku Tumskiego. W 2020 roku impreza nie odbyła się z powodu epidemii, w tym roku jest szansa na powrót popularnego wydarzenia. Można już zgłaszać chęć udziału.

Wielkimi krokami zbliża się jedna z największych imprez kolekcjonerskich w kraju. Organizatorzy ujawniają pierwsze informacje dotyczące XIII edycji Jarmarku Tumskiego. Od 4 do 6 czerwca na ulicach Starego Miasta w Płocku mają pojawić się wyczekiwane stragany z cennymi towarami. To, czy się odbędzie, zależy jednak od sytuacji epidemicznej w kraju, choć na pewno wielu z nas ma nadzieję, że do czerwca ilość zakażeń zmniejszy się na tyle, by rząd mógł zdjąć obostrzenia, dotyczące organizacji wydarzeń.

Od 1 lutego natomiast w siedzibie Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki im. Themersonów pracę rozpoczęło Biuro Jarmarku Tumskiego. Od tego dnia można składać zgłoszenia do udziału w wydarzeniu. Biuro będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15.Karty zgłoszeniowe, Regulamin XIII Jarmarku Tumskiego oraz cennik dostępne są na oficjalnej stronie internetowej imprezy, w zakładce „REGULAMIN” oraz „ZGŁOSZENIA”. Zgłoszenia będą przyjmowane do 30 kwietnia, choć, jak podkreślają organizatorzy, czytając regulamin należy zwrócić szczególną uwagę na zapisy (5.1-5.3), dotyczące siły wyższej i decyzji administracyjnych, w tym dotyczących pandemii COVID-19.

Ze względu na zdrowie wystawców i uczestników, bezpośrednio przed imprezą zamieszczone mają zostać na oficjalnej stronie Jarmarku aktualne wytyczne, dotyczące zasad bezpieczeństwa oraz wymogi sanitarne, jakie musi spełnić Wystawca biorący udział w XIII Jarmarku Tumskim.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU