James Bond i Goethe zachęcą do nauki języka

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W czwartek, 5 czerwca, w Centrum Edukacji odbędą się zajęcia dla nauczycieli języków obcych. Brakuje ci pomysłów, jak zachęcić dzieci do nauki? W takim razie to konferencja skierowana dla ciebie. Zapisy już trwają.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13. Konferencja rozpocznie się wykładem zatytułowanym “Jak skutecznie motywować siebie i innych”. Zajęcia poprowadzi Aleksander Pawlicki, nauczyciel, badacz i trener. Podczas czwartkowego spotkania przewidziano również moduły tematyczne. Nauczyciele języka angielskiego będą mogli wziąć udział w zajęciach Grzegorza Fidali, konsultanta metodycznego oraz trenera Oxford University Press, który opowie, jak wykorzystać Jamesa Bonda w nauczaniu tego języka. Germanistów poprowadzi z kolei Piotr Garczyński z Instytutu Goethego w Warszawie.

Przewidziano także prelekcję dla nauczycieli wczesnoszkolnych. Beata Zielińska- Rocha, psychoterapeutka i lektorka języka angielskiego, podpowie jak motywować dzieci do nauki języków. Ponad to uczestnicy konferencji będą mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi wydawnictwami dotyczącymi nauczania języków. Udział w spotkaniu jest zupełnie bezpłatny, a dla uczestników przewidziano certyfikaty.

 – Zachęcamy do wzięcia udziału w konferencji. W zawodzie nauczyciela, podobnie jak w innych branżach, po kilku latach pracy następuje tzw. wypalenie – mówi nam Joanna Lisiewska, kierownik zespołu w Szkole Języków Obcych Centrum Edukacji. –  Konferencje, takie jak organizowana przez nas, mają takiemu wypaleniu zapobiec, pobudzić nas, nauczycieli języków obcych do działania, do kreacji, do nadążania za nowymi trendami w sposobach przekazywania wiedzy – dodała.

Aby wziąć udział w konferencji należy się zarejestrować do 3 czerwca na stronie internetowej www.centrumedukacji.pl.

Można również skontaktować się telefonicznie z Joanną Lisiewską, która udzieli wszystkich dodatkowych informacji. Podajemy numery telefonów: tel. 24 365 85 53 lub 601 390 016.

Lena Rowicka

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji