REKLAMA

Jakub Rzeźniczak wraca do zdrowia

REKLAMA

Jakub Rzeźniczak, obrońca Wisły Płock, czuje się coraz lepiej. Klub nie wyklucza, że wkrótce będzie mógł wrócić do treningów. Kiedy? Poznaliśmy szczegóły.

Przypomnijmy, pod koniec października Jakub Rzeźniczak narzekał na stan zdrowia. Po meczu z Jagiellonią Białystok obrońcę Nafciarzy zaczęła boleć głowa. Ból był tak intensywny, że trafił do jednego z warszawskich szpitali, na oddział zamknięty.

PowiązaneTematy

Fot. Twitter Wisły Płock

Jak się okazuje, piłkarz zachorował na wirusowe zapalenie opon mózgowych.  I choć piłkarz miał co robić w szpitalu – odwiedzali go koledzy z zespołu i trener Wisły Płock, grał również w najnowszą odsłonę FIFY – to marzył on o jak najszybszym powrocie na murawę. Ta chwila zbliża się wielkimi krokami.

33-letni zawodnik płockiej Wisły dochodzi do siebie. Opuścił szpital i wkrótce powróci do treningów.– Wznowię je pod koniec przyszłego tygodnia – zapowiedział Jakub Rzeźniczak na łamach oficjalnej strony internetowej Wisły Płock. – Lekarze zalecili mi odpoczynek. Żałuję, że nie mogłem pomóc drużynie w dwóch ostatnich meczach, jednak zdrowie jest najważniejsze. Zrobię wszystko by jak najszybciej wrócić na boisko i pomóc chłopakom w kolejnych spotkaniach – mówi.

Obecność Jakuba Rzeźniczaka na pewno będzie nieoceniona. Przypomnijmy, pod jego nieobecność Wisłą Płock przerwała fantastyczną passę zwycięstw i spadła z miejsca lidera Ekstraklasy przegrywając ze Śląskiem Wrocław 1:3 i bezbramkowo remisując z Cracovią.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU