REKLAMA

Jaki jest portret kobiety? Sprawdź sam!

REKLAMA

Stowarzyszenie Czas Kobiety i NoveKino „Przedwiośnie” zapraszają na pierwsze spotkanie z cyklu „Portret kobiety”. Na inaugurację obejrzymy film „Diana”.

PowiązaneTematy

„Diana” to film w reżyserii Olivera Hirschbiegela, z Naomi Watts w roli tytułowej. Film opowiada prawdziwą historię nieznanego romansu księżnej Diany, który miał trwać aż do jej śmierci. Dowiadujemy się z niego jaka była historia tych relacji oraz nieznane dotąd szczegóły.

Przed filmem odbędzie się rozmowa z kobietą o wielu twarzach. – Na pierwszym spotkaniu w ramach tego cyklu zagości Iwona Wierzbicka – zdradziła Joanna Pęsik, menadżerka Kina „Przedwiośnie”. – Zamysłem całej inicjatywy jest stworzenie platformy do promocji zdolnych i przedsiębiorczych kobiet – dodała.Spotkania w ramach cyklu „Portret kobiety” będą odbywały się raz w miesiącu. Pierwsze z nich rozpocznie się 16 grudnia o godzinie 17 w NovymKinie „Przedwiośnie”. Organizatorzy przewidzieli prezenty dla pierwszych sześćdziesięciu przybyłych gości. Wydarzeniu będzie towarzyszył świąteczny kiermasz rękodzieła mieszkanek Płocka.

PetroNews jest patronem medialnym cyklu.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU