REKLAMA

Jak zostać twarzą Mazovii? Zrób sobie selfie!

REKLAMA

Galeria Mazovia ogłosiła konkurs, dzięki któremu można zaistnieć w świecie modelingu. Aby wziąć w nim udział, trzeba przesłać swoje zdjęcia – zwycięzca weźmie udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Casting „Zostań Twarzą Mazovii” organizowany jest m.in. w mediach społecznościowych, tj. na Facebooku i Instagramie galerii. Udział mogą w nim wziąć zarówno pełnoletnie kobiety, jak i mężczyźni. Wystarczy wysłać do końca czerwca poprawnie wypełnione zgłoszenie wraz ze zdjęciem portretowym i fotografią własnej sylwetki.

PowiązaneTematy

Jak wyjaśniają organizatorzy, zwycięzca projektu „Zostań Twarzą Mazovii” weźmie udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej i znajdzie się w przekazach kampanii wizerunkowej Galerii Mazovia.– To szansa dla tych, którzy chcą zaistnieć jako modelki/modele i wziąć udział w letnim projekcie fashion. Jest to okazja również dla tych, którzy chcą pochwalić się przed szerszą publicznością swoim pomysłem na letni wygląd
i modową stylizację – zachęcają organizatorzy.

Zgłoszenia do projektu można wysyłać do 30 czerwca, za pośrednictwem Facebooka lub Instagrama, jak również na adres: konkurs@galeriamazovia.com.pl. Szczegóły uczestnictwa w konkursie zamieszczone są w regulaminie akcji na stronie www Galerii Mazovia.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU