REKLAMA

Jak przenieść się w czasy prohibicji? Wejdź do Fabryki Zagadek

REKLAMA

Można przenieść się w inne czasy, rozwiązać zagadkę, świetnie się bawić i scalić więzy przyjacielskie czy współpracownicze. Jak? Wystarczy wejść do nietypowej fabryki, w której wytwarzane są dobre emocje.

Escape room wywodzi się z prostych gier online, w których gracz budził się w nieznanym sobie miejscu i musiał się z niego wydostać, rozwiązując serię zagadek. Teraz w Polsce, również i w Płocku, takich emocji można doznać w rzeczywistości. Tworzone są specjalne pokoje, w których przenosimy się w oryginalną scenerię. Dreszczyku dodaje fakt, iż zagadki rozwiązać trzeba w wyznaczonym czasie.

Na mapie rozrywkowej Płocka pojawiło się nowe miejsce, oferujące tego typu zadania – Fabryka Zagadek. Co w niej znajdziemy?

Możemy pójść do niej całą drużyną i wejść do pokoju zagadek. Kiedy zamkną się za nami drzwi, będziemy musieli rozwiązać całą serię łamigłówek, uruchomić kreatywność i wspólnymi siłami znaleźć sposób na to, aby z niego się wydostać.

Pierwsza propozycja Fabryki Zagadek to pokój Prohibicja, który przeniesie nas do Ameryki lat 30., a więc czasów, w których produkcja i spożycie alkoholu były nielegalne. Wcielimy się tam w postać właściciela nowojorskiej kamienicy, w której mieści się salon golibrody.

– Od razu nasze podejrzenie wzbudza wielka popularność miejsca oraz fakt, że klienci opuszczający ten przybytek w wyjątkowo dobrych nastrojach, jednak ich fryzury nie ulegają zmianie. Naszym zadaniem jest rozwiązanie fenomenu tego salonu – uchylają rąbka tajemnicy właściciele Fabryki Zagadek.Aby móc odwiedzić ten pokój zagadek, należy uprzednio dokonać rezerwacji. Można to zrobić bez wychodzenia z domu, korzystając z oficjalnej strony Fabryki Zagadek. Wystarczy wypełnić prosty formularz i wysłać zgłoszenie.

Udział w grze „Prohibicja” mogą wziąć grupy, liczące od dwóch do sześciu uczestników. Poziom rozgrywki jest zaawansowany, warto więc przygotować się na sporo łamigłówek. Każda z grup ma 60 minut na rozwiązanie tajemnicy, a trzeba pamiętać, że rozgrywki nie można rozciągnąć w czasie, gdyż inne drużyny czekają na swoją kolej. Można jednak kontynuować grę w innym terminie, od etapu, w którym skończyliśmy.

W rozgrywce może wziąć udział każdy, jednak osoby, które nie ukończyły 12. roku życia powinny znajdować się pod opieką dorosłych. Uczestnicy powinni stawić się na miejscu co najmniej 10 minut przed godziną rezerwacji, co pozwoli na spokojne zapoznanie się z zasadami gry. Co istotne, gra dostępna jest również w angielskiej wersji językowej. A jeśli nam się spodoba, możemy kupić w Fabryce Zagadek karty podarunkowe, które mogą stanowić ciekawy upominek dla rodziny i przyjaciół.

Jeśli szukacie pomysłu na niebanalne spędzenie czasu z rodziną, albo imprezę integracyjną, w której poznacie możliwości swoich współpracowników, rezerwujcie miejsca.

FABRYKA ZAGADEK – ESCAPE ROOM PŁOCK
09-400 Płock, ul. Królewiecka 23A
+48 662 895 125
www: Pokój Zagadek Płock

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU