Jak kibice wyrazili wdzięczność Pazdanowi? Portretem z kostek Rubika!

0

Miliony komentarzy, memy i piosenki – tak kibice wyrażali wdzięczność polskiemu obrońcy podczas Euro 2016 – Michałowi Pazdanowi. Ten zawodnik niewątpliwie podbił internet. W nietypowy sposób podziękował mu pochodzący z Nowego Gulczewa Michał Rzewuski z kolegami.

Michał Rzewuski to najszybciej układający kostkę Rubika mieszkaniec Mazowsza.

Rekord świata w kostce Rubika padł w Płocku

Źródło: demotywatory

Źródło: demotywatory

Wspólnie z kolegami, ułożył on portret polskiego reprezentanta z kostek Rubika. Zdjęcie dzieła autorzy wrzucili do Internetu, gdzie natychmiast zyskał popularność.

A nietypowy portret Pazdana, złożony z 990 kostek Rubika, ułożyli oprócz Michała Rzewuskiego: Igor Osmiałowski, Damian Malinowski, Dariusz Malinowski i Piotr Tokarski. Zdjęcie autorów wraz z ułożonym wizerunkiem reprezentanta Polski trafiło na stronę główną popularnego portalu z memami Demotywatory. Zareagowało na niego już blisko 1000 osób, jest też wiele pozytywnych komentarzy.

Na tegorocznym Euro, Michał Pazdan wykazał się w meczu z Niemcami, zaskarbił sobie serca kibiców, którzy po meczu okrzyknęli go ministrem obrony narodowej, utworzyli też mnóstwo  memów i dowcipów o zawodniku, np. “Dlaczego Pazdan nie ma znajomych na Facebooku? Bo wszystkich zablokował!”. Jak się okazuje, każdy wykorzystuje talent, który posiada, by podziękować polskiemu obrońcy.

Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl Paulina_Snapseed
0

Jesień zadomowiła się na dobre, co widać chociażby po strojach płocczan. Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice naszego miasta, aby wybrać osoby, które dostosowały się do zmian w pogodzie nie tylko pod kątem chłodniejszej aury, ale i mody. Zobaczcie kolejny odcinek “Płockiego stylu”.


Ostatnie Informacje