REKLAMA

Jak działa chirurgia bez skalpela? Będzie można sprawdzić w Płocku

REKLAMA

Trzy nowoczesne metody bezoperacyjnych zabiegów zostaną zaprezentowane w trakcie Drzwi Otwartych w płockim Salonie Urody Abacosun. Będzie można pozbyć się zmarszczek, blizn, usunąć włókniaki czy brodawki, a także przebarwienia. To wszystko w promocyjnych cenach.

5 maja w Abacosun przy ul. Wyszogrodzkiej 17 odbędzie się Dzień Otwartych drzwi. Od godz. 10 do 21 wszystkie zabiegi kosmetyczne oraz fryzjerskie będą wykonywane z 50-procentowym rabatem, a zabiegi z zakresu medycyny estetycznej – w okazyjnych cenach.

Tego dnia w płockim salonie urody będzie można zobaczyć, w jaki sposób działają trzy, bradzo nowoczesne urządzenia z zakresu kosmetologii:

1. The EnerJet™ – to połączenie energii kinetycznej i substancji naprawczej. EnerJet™ to przełomowa, opatentowana metoda do redukcji zmarszczek, bezoperacyjnego liftingu, remodelowania blizn i skóry. Zabiegi gwarantują bezpieczeństwo, są przeznaczone dla wszystkich typów skóry i mogą być wykonywane przez cały rok. Badania kliniczne potwierdzają natychmiastowe i długotrwałe efekty. Kwas hialuronowy wprowadzany jest kinetycznie, co znajduje zastosowanie w:
– bezoperacyjnym liftingu, spłyceniu zmarszczek
– remodelowaniu blizn, bliznowców
– remodelowaniu i zagęszczeniu skóry.

abaco1Enerjet™ w sposób pneumatyczny wprowadza głęboko do warstwy skóry właściwej strumień kwasu hialuronowego lub innego środka naprawczego (bez igieł). Kwas hialuronowy w połączeniu z energią kinetyczną wywołuje kontrolowany mikrouraz aktywując naturalny proces regeneracyjny organizmu. Punkt wejściowy strumienia w naskórku ma tylko 200 mikronów, więc pozostawia minimalny ślad. Strumień rozprzestrzenia się w skórze, pokrywając obszar o 1000 razy większy w porównaniu z wkłuciem igły. EnerJet™ polepsza wygląd i gęstość skóry, redukuje oznaki starzenia się skóry nawet w najdelikatniejszych miejscach, takich jak: dłonie, dekolt, szyja, policzki, skóra wokół oczu ust. Dla uzyskania efektów, wymagane są tylko 2-3 zabiegi.2. Lamprobe – pozwala wykonać zabiegi usuwania zmian skórnych i zamykania naczynek krwionośnych. Zabiegi nie wymagają rekonwalescencji i znieczulenia, są w pełni bezpieczne i skuteczne. Zastosowanie znajduje szczególnie w:
– zamykaniu naczynek krwionośnych
– małych teleangiektazjach (tzw. pajęczynkach)
– zamykaniu Spider Noevi – naczyniaka gwiaździstego (tzw. znamię pająkowate)
– zamykaniu naczyniaka wiśniowego (plamki CampbelI de Morgana)
– usuwaniu włókniaków, brodawek płaskich
– usuwaniu prosaków, kaszaków
– osuszaniu ropnych krostek trądzikowych.

Nowoczesna technologia radiotermolizy zmian skórnych bazuje na wykorzystaniu potencjału fali radiowej. W trakcie zabiegu, na naczynko krwionośne przykładana jest odpowiednia elektroda, przez którą przepływa energia. W zależności od zmiany, zachodzą dwa rodzaje efektu: termokoagulacja – w przypadku np. naczynek krwionośnych, lub termoliza (odparowanie nieregularności skóry) – np. w przypadku ropnych krostek trądzikowych. Istotną zaletą wyróżniającą Lamprobe jest precyzja, którą zapewniają specjalne elektrody, dobierane w zależności od rodzaju zmiany. W odróżnieniu od innych metod, zabiegi Lamprobe kierują energię dokładnie na obszar, na którym znajduje się zmiana skórna, bez uszkodzenia i naruszenia okolicznych tkanek. W zależności od problemu estetycznego, rozmiaru i obszaru skóry, na którym znajdują się zmiany, zabieg może trwać od kilku sekund do około 20 minut. Bezpośrednio po zabiegu klient może powrócić do codziennych czynności.

3. Affinity – opatentowana terapia przeciwzmarszczkowa i regeneracyjna. Otwiera gabinetom szereg możliwości wykonywania całkowicie bezinwazyjnych zabiegow medycyny estetycznej. Affinity znajduje zastosowanie w:
– spłyceniu zmarszczek, poprawie gęstości i napięcia skóry
– remodelingu skóry 3D
– normalizacji stanu skóry trądzikowej
– spłyceniu blizn, blizn potrądzikowych
– wspomaganiu gojenia blizn
– leczeniu nadpotliwości
– poprawie stanu skóry w przypadku przebarwień, melasmy.

Urządzenie wtłacza w głąb skóry aktywny płyn, podawany pod ciśnieniem przez ultracienki aplikator. Ponieważ średnica strumienia substancji (50 mikronów) jest mniejsza niż średnica otworu pora, w momencie zrównania się osi strumienia cieczy z porem, powstaje rodzaj blokady i porcja płynu przelewana jest z końcówki aparatu do pora i mieszka. Specjalny roztwór AHA jest dostarczany w głąb skóry, co sygnalizuje organizmowi obecność obcej substancji, wywołując odpowiedź przeciwzapalną, a w efekcie wytwarzają się nowe komórki pierwotnego kolagenu i elastyny, zwiększa się objętość i napięcie skóry, dochodzi do regeneracji melaniny i wzrostu ilości europrotein, wzmacniających wrażliwość i reaktywność skóry. Zabieg redukuje także nadpotliwość. Pierwszy efekt poprawy kolorytu skóry widoczny jest po zabiegu. Proces regeneracyjny wymaga czasu, dlatego znaczna poprawa będzie widoczna po 3-4 zabiegach, wykonywanych raz w tygodniu.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU