REKLAMA

Jahcoustix drugą gwiazdą Reggaeland

REKLAMA

Kolejną gwiazdą festiwalu Reggaeland w Płocku będzie prawdopodobnie niemiecki muzyk Jahcoustix, znany między innymi ze wspólnych występów z Shaggym. Ten z kolei był pierwszym, ujawnionym przez organizatorów headlinerem Reggaeland, więc wszystko wskazuje na to, że artyści wystąpią na festiwalu wspólnie.

Informację o występie w Płocku potwierdził sam artysta na swojej stronie internetowej, a także na swoim oficjalnym profilu na Facebooku. Nie potwierdzają jej jeszcze organizatorzy festiwalu. Jednak przyznają, że Jahcoustix jest jednym z wielu artystów, których obecność rozpatruje się na tegorocznym Reggaelandzie.

Singiel „World Citizen” nagrany przez Jahcoustix wspólnie z Shaggym, został zaprezentowany podczas największego festiwalu rockowego w Niemczech – Rock am Ring. W 2013 roku Jahcoustix powraca na scenę, by uczcić 10-lecie swojej pracy artystycznej.Jahcoustix spędził dzieciństwo m.in. w Meksyku, Liberii, Nowym Jorku, Kenii i Egipcie. Częste zmienianie miejsca zamieszkania spowodowane było pracą jego ojca. Muzyk zaczął interesować się reagge w wieku 13 lat, podczas swojego pobytu w Afryce. Czas spędzony na tym kontynencie i konfrontacja z zupełnie inną kulturą dały mu dużo do myślenia – miał okazję przeżyć i widzieć to, o czym śpiewali jego idole.

Festiwal Reggaeland odbędzie się na plaży nad Wisłą w Płocku. W tym roku na festiwalu znajdą się aż cztery sceny: główna, soundsystemowa oraz dwie mniejsze. Trzydniowe karnety wraz z polem namiotowym na tegoroczną edycję festiwalu będą kosztować 30 zł (w przedsprzedaży do 31 marca) oraz 40 zł (od 1 kwietnia do 11 lipca). W trakcie trwania festiwalu za bilet zapłacimy 40 zł, a za pole namiotowe dodatkowo 10 zł.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU