REKLAMA

Izba Gospodarcza zaprasza na mecz i piknik

REKLAMA

Już dzisiaj mecz Polska-Niemcy. Jeśli nie chcecie spędzać go samotnie, Izba Gospodarcza Regionu Płockiego zaprasza do wspólnego oglądania w Hotelu Petropol. A już za tydzień można bawić się przy smacznym jedzeniu i dobrej muzyce podczas Pikniku Świętojańskiego.

Wspólne oglądanie meczu Polska – Niemcy

Fot. IGRP

Przed nami gorączka Euro 2016. Wszyscy kibice już zacierają ręce, a powszechnie wiadomo, że jeśli kibicować to tylko w grupie. W związku z tym Izba Gospodarcza Regionu Płockiego zaprasza na wspólne kibicowanie w czasie meczu Polska – Niemcy, 16 czerwca o godzinie 19.30.

Oglądanie meczu zaplanowano w Hotelu Petropol, a zainteresowani proszeni są o potwierdzenie obecności w IGRP. Koszt to 50 zł od osoby dla Członków IGRP oraz 60 zł dla gości spoza Izby.

Piknik w Noc Świętojańską

Najdłuższą noc w roku członkowie IGRP zamierzają spędzić w formie pikniku pod gwiazdami. Impreza piknikowa jest organizowana w klimacie magicznej Nocy Świętojańskiej, zwanej też Nocą Kupały, obchodzonej dawniej wśród Słowian jako święto ognia i wody. Na uczestników czekać będą rozmaite atrakcje: pyszne grillowe jedzenie, zapach lata, dobra muzyka.– Piknik ów dedykujemy zarówno członkom, jak i innym firmom z terenu miasta Płocka, powiatu płockiego, gostynińskiego i sierpeckiego – mówi Joanna WIniarska z IGRP. – W tym roku mamy nadzieję przekroczyć magiczną liczbę 300 osób. Tak planujemy, a potwierdzenia obecności wskazują na to, że się nie mylimy – dodaje.

Piknik odbędzie się w Centrum Konferencyjnym nad Wisłą (ul. Parowa 10 w Płocku) 24 czerwca 2016 r. (piątek), o godzinie 19. Impreza ta od wielu lat cieszy się popularnością i ma już stałych gości wśród przedsiębiorców z różnych branż.

– Zapraszamy do włączenia się w tworzenie pikniku, by zadbać o dobrą reklamę swojej firmy, dobrze się przy tym bawiąc. Włączenie się w organizację tego typu imprezy jest jedną z najlepszych form promocji, Proponujemy zaproszenie własnych kontrahentów, przyjaciół, pracowników, indywidualną strefę piknikową dla swoich potrzeb – zachęca Joanna Winiarska.

Koszt udziału w Pikniku dla członków IGRP wynosi 65 zł brutto, natomiast dla gości – 80 zł brutto. Izba Gospodarcza jest otwarta na propozycje i chętnie odpowie na wszelkie pytania. Można dzwonić pod nr tel. 24 364-99-89 lub napisać: biuro@igrp.com.pl.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU