W sobotę w płockiej Orlen Arenie odbyły się Płockie Targi Seniora. Były stoiska, występy zespołów, a na zakończenie koncert Izabeli Trojanowskiej oraz potańcówka.

8 października seniorzy przybyli do Orlen Areny, aby uczestniczyć w targach, zorganizowanych specjalnie dla nich. Byli różnego rodzaju wystawcy, zajmujący poszczególne strefy: profilaktyki, zdrowej żywności i suplementacji, piękna i urody, gastronomii i rozrywki. Wystawcy przygotowali dla odwiedzających różnego rodzaju upominki.

Nie zabrakło części rozrywkowej – wystąpiły zespoły taneczne, wokalne i muzyczne Stowarzyszenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Uniwersytetu Trzeciego Wieku “Trzecia Młodość”, Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów Zarząd Okręgowy w Płocku oraz zespoły Spółdzielczego Domu Kultury w Płocku czy chór Vox Singers z Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki.

Agencja Ochrony DES zaprezentowała pokaz samoobrony, odbył się również pokaz Tai-Chi i pierwszej pomocy. Po części wystawienniczej wystąpiła piosenkarka i aktorka Izabela Trojanowska. Na zakończenie przygotowano potańcówkę przy utworach zespołu muzycznego Rockers.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji