II Rodzinny turniej dwójek siatkarskich zakończony

REKLAMA

8 czerwca w Szkole Podstawowej nr 3 w Płocku odbyła się druga edycja rodzinnego turnieju dwójek siatkarskich. 

Pierwsza tego typu impreza odbyła się w marcu. Kontynuacja, zorganizowana z inicjatywy rodziców uczestników, była swoistym rewanżem. Do zawodów zgłosiło się aż 30 par – o 12 więcej niż poprzednio. Ekipy składały się z osoby pełnoletniej (rodzica, babci, dziadka, wujka) oraz ucznia SP 3. Ostatecznie do rywalizacji przystąpiły 24 dwójki, które rywalizowały systemem każdy z każdym.

PowiązaneTematy

Dobra zabawa nie wpływała jednak na zaciętą sportową rywalizację. Wiele z meczy zakończyło się minimalną przewagą, a na każdym etapie od eliminacji do finałów trzeba było sumować małe punkty, które pozwoliły wyznaczyć kolejność końcową w różnych grupach.

Po zakończeniu zawodów nastąpiła uroczystość wręczenia nagród. Każdy z zawodników otrzymał medal za udział, a pierwsze cztery ekipy pamiątkowy puchar. Dodatkowo, każde dziecko dostało upominki ufundowane przez sponsorów turnieju: firmę Macc Witold Bombała – Salon GSM, Radę Mieszkańców Osiedla Łukasiewicza oraz szkółkę siatkarską RAF-SPORT.

Po zakończeniu dekoracji wręczone zostały dwie nagrody specjalne od firmy Macc. Otrzymały je: najmniejsza i najbardziej waleczna zawodniczka – Wiktoria Jakubowska oraz wielopokoleniowa drużyna – Zuzia Krysztof, grająca wraz z babcią.