REKLAMA

Hip-hopowa przygoda Beaty Kozidrak, a w tle widoki z Płocka [TELEDYSK]

REKLAMA

W nowym teledysku Beaty Kozidrak, do piosenki „Bez ciśnień”, widzowie mogą zobaczyć charakterystyczne elementy płockiej panoramy. Wszystko za sprawą nawiązań do Polish Hip-Hop Festival.

Niekwestionowana legenda polskiej sceny muzycznej, na której piosenkach wychowywały się miliony, stawia kolejny krok w świecie hip-hopu. Beata Kozidrak zaangażowała się w projekt Lech Music „Festiwale Inaczej” i poddała własnej interpretacji kultowy kawałek Zipery „Bez ciśnień”.

Do popowej aranżacji Zipery powstał również klimatyczny teledysk, nawiązujący do płockiej plaży, gdzie odbywa się największy festiwal rapowy w Polsce. Mowa o Polish Hip-Hop Festival, który co roku zaprasza miłośników rapu, pragnących usłyszeć najlepszą muzykę tworzoną przez cenionych raperów, jak i młodych artystów.I chociaż w tym roku nie mamy możliwości uczestniczenia w festiwalu ze względu na epidemię koronawirusa, w premierowym klipie niepowtarzalna Beata Kozidrak zabiera nas również na płocką plażę, na której odbywa się Polish Hip-Hop Festival. Widzimy charakterystyczny widok na stocznię, mieszczącą się na osiedlu Radziwie, czy katedrę i skarpę w Płocku. Mamy też amfiteatr, płockie molo oraz rzekę Wisłę.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU