REKLAMA

Handball na fotelu lidera do wiosny

REKLAMA

Nowy klub z Płocka w niedzielę rozegrał swój ostatni mecz rundy jesiennej. Naprzeciw płocczan stanęła ekipa MKS Pogoń-Prus Siedlce. Zespół z Siedlec, niżej notowany, dzielnie walczył, ale ostatecznie uległ 37:21.

W pierwszych minutach nie zapowiadało się na mocny opór przyjezdnych. W 9. minucie na 5:2 dla gospodarzy bramkę zdobył grający z numerem 9. Jarosław Suski. Kilka chwil później było 6:3 i kibice zgromadzeni na trybunach oczekiwali ucieczki, ale tak się nie stało. Pogoń rozpoczęła swoją pogoń za Handballem, która nieoczekiwanie przyniosła efekt w postaci wyrównania – 8:8 w 22. minucie. Remis utrzymał się jeszcze około pięć minut (11:11), a potem Handball rozpoczął swój marsz po zwycięstwo. Do przerwy było już w miarę bezpiecznie 15:11.

W drugiej odsłonie płocka drużyna robiła wszystko, by szybko rozstrzygnąć spotkanie. Zajęło to kwadrans, wtedy SPR prowadził po trzecim trafieniu z rzędu Jarosława Suskiego 25:15. Goście próbowali jeszcze powalczyć o zniwelowanie strat, ale to już się nie powiodło. Liderzy z Płocka uciekli jeszcze mocniej i ostatecznie wygrali 37:21.SPR Handball Płock – MKS Pogoń-Prus Siedlce 37:21 (15:11)

Marek Wojciechowski

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU