Hala „Siedemdziesiątki” oficjalnie otwarta

REKLAMA

18 września odbyło się długo oczekiwane, oficjalne otwarcie nowej hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych „Siedemdziesiątka”, która przy tej okazji, po raz pierwszy i na pewno nie ostatni, wypełniła się po brzegi.

[button link=”http://petronews.pl/siedemdziesiatka-ma-nowa-hale/” color=”default”]Zobacz także: “Siedemdziesiątka” ma nową halę[/button].

PowiązaneTematy

Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia dyrektora ZST, Dariusza Tyburskiego, który powiedział między innymi: – Dzięki staraniu wielu osób i wsparciu władz miasta, w roku jubileuszu Zespołu Szkół Technicznych, popularnie nazywanego „Siedemdziesiątką”, na jej siedemdziesięciolecie, otrzymaliśmy piękny prezent, jakim jest ta hala sportowa, za co bardzo serdecznie dziękuję.

Następnie nastąpiło to na co wszyscy czekali, czyli oficjalne otwarcie nowej hali, po którym głos zabrali prezydent Płocka, Andrzej Nowakowski oraz wiceprezes Związku Piłki Ręcznej w Polsce, Henryk Szczepański.

– Bardzo się cieszę i jestem przekonany, że ta hala będzie służyła dzieciom i młodzieży, a takich momentów jak ten, pełnych radości, uśmiechu i entuzjazmu, na tej hali będzie bardzo wiele – stwierdził Andrzej Nowakowski.

– Dla naszego związku to także ogromna satysfakcja, że w Płocku, mieście piłki ręcznej, powstał tak wspaniały obiekt, z którego również piłka ręczna będzie korzystała – dodał Henryk Szczepański.

Otwarcie zwieńczył mecz piłki ręcznej pomiędzy reprezentacją Polski juniorek a reprezentacją Płocka, złożoną z zawodniczek MMKS Jutrzenki Płock i SMS ZPRP Płock, który ostatecznie zakończył się dwubramkowym zwycięstwem kadry narodowej 25-23 (12-10).

Zobaczcie zdjęcia z uroczystego otwarcia nowej hali „Siedemdziesiątki”.