REKLAMA

„Gwiezdne wojny” już wkrótce w NK Przedwiośnie. Co jeszcze w repertuarze?

REKLAMA

Od 15 grudnia NoveKino Przedwiośnie zaprasza na premierę jednego z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku, czyli „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”. Co jeszcze zobaczymy w na ekranach płockiego kina?

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

W najnowszej produkcji Lucasfilm „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi” bohaterowie „Przebudzenia Mocy” wraz z legendarnymi postaciami gwiezdnego uniwersum odkrywają zaskakujące sekrety przeszłości i niezgłębione dotąd tajemnice Mocy…
REŻYSERIA: Rian Johnson OBSADA: Daisy Ridley, Oscar Isaac, Domhnall Gleeson

Na skrzydłach orłów

15 grudnia ma swoją premierę również film „Na skrzydłach orłów” w wersji z napisami.

„Na skrzydłach orłów” to wzruszająca, oparta na faktach historia o człowieku, który przyniósł chwałę ojczyźnie i Bogu.
Prawdziwa historia Erica Liddella (JOSEPH FIENNES), szkockiego lekkoatlety, dwukrotnego medalisty olimpijskiego, który całe swoje życie służył Bogu. Ujmujący skromnością, pobożny Eric Liddell jest utalentowanym graczem rugby i świetnym biegaczem. Jednak to, czego pragnie najbardziej, to poświęcić życie Bogu. Za wszelką cenę chce rozwijać swój talent do biegania, traktując go jako Boży dar. By nie sprzeniewierzyć się swoim przekonaniom, odmawia startu w niedzielę.
„Na skrzydłach orłów” to przede wszystkim historia wspaniałego sportowca, którzy przyniósł chwałę swej ojczyźnie i Kościołowi, pozostając przy tym skromnym i dobrym człowiekiem.
„Wierzę, że Bóg stworzył mnie w jakimś celu, ale On także dał mi niesamowitą szybkość”. – Eric Liddell
REŻYSERIA: Stephen Shin, Michael Parker OBSADA: Joseph Fiennes, Richard Sanderson, Bruce Locke.

Bajkoranki: „Mała wielka stopa”

W sobotę 16 grudnia i niedzielę 17 grudnia zapraszamy na Bajkoranki i pokaz animacji „Mała wielka stopa” w wersji z dubbingiem. Seanse odbędą się o godzinie 11, bilety w cenie 12 złotych. Przed seansami odbędzie się losowanie nagród na zasadach Happy Seats. Po seansach zapraszamy do patio kina na animacje prowadzone przez aktorów z Teatru Form Wielu.

„Mała wielka stopa” – Adam jest zwyczajnym, trochę nieśmiałym nastolatkiem. Pewnego dnia wyrusza na wyprawę w poszukiwaniu dawno zaginionego taty. Nie spodziewa się, że już wkrótce odkryje… włochaty rodzinny sekret. Otóż jego tata jest potomkiem legendarnego Yeti i od lat mieszka w puszczy. Oczywiście Adam też ma w sobie geny tej niezwykłej istoty, a to niesie ze sobą niezwykle konsekwencje. Chłopak, podobnie jak jego tata, posiada pewne supermoce. Wkrótce będzie musiał ich użyć, by obronić siebie i ojca przed tropicielami, którzy na zlecenie firmy futrzarskiej od lat szukają Yeti.
REŻYSERIA: Jeremy Degruson, Ben Stassen OBSADA: Filip Rogowski, Piotr Grabowski, Jakub Szydłowski.Spotkanie Filmowe: „Dzikie róże”

W poniedziałek, 18 grudnia, zapraszamy na Spotkania Filmowe i przedpremierowy pokaz filmu „Dzikie róże”. Seans odbędzie się o godzinie 18:30, bilety w cenie 15 złotych. Przed seansem zapraszamy na mały poczęstunek oraz losowanie nagród na zasadach Happy Seats!

Główna bohaterka filmu „Dzikie róże”, Ewa (Marta Nieradkiewicz) zmaga się z ogromnym poczuciem samotności. Jej życie wypełnia zajmowanie się domem i dwójką dzieci, oraz czekanie na męża (Michał Żurawski), który pracując w Norwegii, rzadko przyjeżdża do domu. Młoda kobieta, chcąc znowu poczuć się kochaną i adorowaną, wplątuje się w romans z nastolatkiem. Niestety za tę chwilę „zapomnienia” przyjdzie jej zapłacić wysoką cenę. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy wraca mąż. Podejrzenia, plotki i oskarżenia będą przeplatać się z inną tragedią – na plantacji dzikich róż, gdzie pracuje kobieta, zaginie jej 2-letni synek, Jasio. Czy chłopiec się odnajdzie? Czy ta rodzina ma szansę przetrwać? I wreszcie, czy Ewa pogodzi rolę walczącej o małżeństwo kobiety z rolą matki, która zdecydowała się porzucić własne dziecko? Przejmujący obraz, ukazujący rolę kobiety w społeczeństwie i rodzinie. Rzeczywistość która wywołuje smutek, ale też daje nadzieję.
REŻYSERIA: Anna Jadowska OBSADA: Marta Nieradkiewicz, Michał Żurawski, Halina Rasiakówna

Rodzinne Oglądanie: „Mikołaj i spółka”

W środę, 20 grudnia, w ramach Rodzinnego Oglądania, wyświetlony zostanie film familijny „Mikołaj i spółka” w wersji z dubbingiem. Seans zaplanowano na godzinę 14:30, przed seansem odbędzie się losowanie nagrody na zasadach Happy Seats.

Gdy wszystkie elfy zachorują i nie ma komu pakować prezentów, Święty Mikołaj wyrusza na poszukiwanie lekarstwa. Spotyka zwariowaną rodzinkę, która pomoże mu je znaleźć.
REŻYSERIA: Alain Chabat OBSADA: Golshifteh Farahani, Audrey Tautou, Alain Chabat.

Ponadto w repertuarze:

  • animacja „Coco” dubbing – Dwunastoletni meksykański chłopiec imieniem Miguel pragnie zgłębić tajemnice rodzinnej legendy,
  • animacja „Pierwsza gwiazdka” dubbing – Osioł, owieczka i gołąb podążają za gwiazdą i stają się świadkami narodzin Jezusa,
  • kino familijne „Mikołaj w każdym z nas” dubbing – Stolarz spotyka prawdziwego św. Mikołaja.;
  • świąteczna komedia „Mikołaj i spółka” dubbing – Gdy wszystkie elfy zachorują i nie ma komu pakować prezentów, Święty Mikołaj wyrusza na poszukiwanie lekarstwa. Spotyka zwariowaną rodzinkę, która pomoże mu je znaleźć,
  • „Listy do M. 3” – Losy kilkorga bohaterów ponownie przeplatają się w Wigilię Bożego Narodzenia,
  • „Cicha Noc” – Pracujący za granicą Adam niespodziewanie wraca do rodzinnego domu na Boże Narodzenie. Nikt z krewnych nie spodziewa się, jak wielki wpływ na ich życie będą miały dalsze wydarzenia wigilijnej nocy.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU