Gwiazda Warsaw Shore na płockim ringu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jednym z zawodników zbliżającej się gali King Of Kings będzie Alan Kwieciński, uczestnik programu “Warsaw Shore” (“Ekipa z Warszawy”). Zobaczymy go w płockiej Orlen Arenie podczas otwarcia imprezy, kiedy to młody zawodnik ze stolicy stoczy walkę w kickboxingu z pochodzącym z Indii, a reprezentującym Niemcy, Gurdeepem Singhiem z Hammer Gym Hamburg.

Alan Kwieciński do niedawna występował w kontrowersyjnym programie “Warsaw Shore”. 21-letni kickbokser prywatnie trenuje w Ankos Zapasy, od niedawna zajmuje się także MMA. Pochodzący z Olsztyna zawodnik ma już za sobą pierwsze międzynarodowe starty – zdobył amatorskie wicemistrzostwo świata i Puchar Świata, bierze udział w mistrzostwach świata WKF, za sobą ma już także udany debiut w amatorskim MMA.

Wygląda na to, że jest to multifunkcyjna osoba – oprócz sportu i występowania w programie telewizyjnym, Alan wystąpił też w teledysku “Do zakochania jeden krok”.

Rywalem polskiego zawodnika będzie równie młody i równie przyszłościowy zawodnik, Gurdeep Singh. Debiutował już w poważnym kickboxingu na gali KOK World GP w Mołdawii we wrześniu br. Podopieczny trenera Darnella Knocha walczył tam z Litwinem, Martynasem Dainiusem, w której to walce pokazał, że ma niesamowitą wolę walki i „żelazne” płuca. Przeciwnik Alana urodził się w Niemczech, w rodzinie hinduskich emigrantów, ale doświadczenia nabierał nie tylko w Niemczech, ale także w Holandii. Trenował tam między innymi ze słynnym mistrzem Andy Souwerem, z którym zaprzyjaźniony jest jego cały team. Nie będzie więc to łatwy przeciwnik dla Polaka.

PetroNews jest patronem medialnym wydarzenia. Bilety na galę są już w sprzedaży poprzez sieć www.eBilet.pl i www.eventim.pl.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji